Wpis z mikrobloga

Jak to jest możliwe, że to na nauczycieli wypłynęła największa ilość gówna w dotychczasowych protestach?
Protest policji całkowicie sparaliżował ich służbę, było ryzyko, że marsz 11 listopadowy będzie bez udziału policji - nie było takiego gówna w TV, na wykopie, itp.
Rolnicy - zatrzymali cala Warszawe, drogi w Polsce, itp - nie było takiej ilości gówna.
Nauczyciele - no tutaj to szambowóz plus #!$%@?.

Pamietajcie, ze nauczyciele, którzy protestują, to nie tylko matematycy, fizycy, chemicy, itp. którzy mają możliwość dawania korepetycji, tu swoją drogą też dosć ciekawy temat, wiecie czemu nauczyciele dają korepetycje? Bo wasze bombelki to #!$%@? retardy i bieg lekcji dopasowywany jest do największego debila w klasie, a niestety, program nauczania trzeba zrealizowac, więc przez to, ze wasze dzieci są #!$%@? cierpią ci najlepsi, którzy muszą nadrabiać program w domu.
Ale wracając do tematu nauczycieli, co z nauczycielami w przedszkolach? Co z nauczycielami klas 1-3? Ci ludzie wychowują wasze gówniaki, ci ludzie uczą ich podstawowych i najwazniejszych rzeczy, ci nauczyciele też mają dawać korepetycje? Z czego #!$%@?, z dodawania? Czy może z podcierania dup waszym #!$%@? Brajankom, którzy w wieku 6/7 lat dalej srają w pieluchy, albo nie potrafią się podetrzeć, bo rozmażą całe gówno na dupie, a potem i tak to będzie wina nauczyciela.
Nie mówiąc już o przedszkolankach, które muszą zmieniać osrane pieluchy. Ci nauczyciele nie wezmą dodatkowego etatu, ci nauczyciele nie odpoczną na wycieczce szkolnej, jak to większość uważa, ci nauczyciele nie #!$%@?ą sobie nowego auta za kasę z korepetycji. Kto może, to ucieka do prywatnych przedszkól, żlobków, czy nawet szkół. Nauczycieli 1-3 w publicznych szkołach jest co raz mniej i tendencja jest spadkowa. Bo nikt normalny nie chce brać odpowiedzialności karnej za bande #!$%@? gówniaków w wieku do 9 lat, gdzie dziecko jest dla samego siebie najbardziej niebezpieczne.

Ale wiadomo, nauczyciel = wróg. I żeby nie było, nie jestem nauczycielem, nie mam nic wspólnego z nauczycielami oprócz paru znajomych, które są właśnie w grupie zawodowej związanej z nauczaniem początkowym. I znając te osoby, uważam, że za to co robią i za to w jaki sposób żyją i postępują w stosunku do dzieci, należy im się większa kasa.

#protest #nauczyciele #strajknauczycieli #strajk #polityka
  • 177
  • Odpowiedz
wiecie czemu nauczyciele dają korepetycje?

@Kapitan_BeniZ: Bo ich rodzice to debile i nie są w stanie opanować materiału na poziomie liceum, a potem pomóc swoim dzieciom, które nie radzą sobie z nauką ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kapitan_BeniZ: Przy okazji tego nędznego wpisu, moja żona ukończył w chemię z biologią o profilu nauczycielskim, pracowała przez chwilę w szkole. Jako że była jednym z lepszych absolwentów, postanowiła to olać i pracuje dziś w laboratorium.
Wiem, że to anegdotka, ale trudno mi uwierzyć w jakikolwiek sposób weryfikacji kompetencji nauczycieli, skoro jej koleżanka, której żona pomagała (niestety, tylko z dobrego serca, ja bym brał za to kasę) pisać sprawozdania i
  • Odpowiedz
@Kleki_Petra: Uczeń, który umiejętnie ściąga na sprawdzianie też może dostać najwyższą ocenę. Zostawię Ci taką analogię, mam nadzieję, że zrozumiesz gdzie leży problem ze słabymi nauczycielami i jaką rolę w tym ma Twoja żona.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kapitan_BeniZ: Problem z nauczycielami leży w archaicznym systemie który krzywdzi dzieci (odsyłam do Przetacznik), nierozwojowym i zbyt napakowanym programie nauczania oraz braku weryfikacji kompetencji nauczycieli i wpływu ich pracy na rozwój dzieci.

W dużym skrócie. A jaka rola mojej żony? Żadna. Chcesz problem systemowy zwalić na jedną osobę? Śmieszne.
  • Odpowiedz
@boskakaratralalala z czym otworzyć oczy? Z tym że nauczyciele dostali już od PISU więcej kasy niż dostali od PO przez 8 lat i mają zapowiedziane kolejne podwyżki? Wylał się gnój na nauczycieli bo do tej pory dupy mieli cicho i gdyby był inny rząd to gówno by dostali i dalej siedzieliby cicho. Ta rozpierducha, kosmiczne rządania i robienie zakładników z dzieci jest tylko po to żeby zaszkodzić PIS i po nic
  • Odpowiedz
@Kapitan_BeniZ: wylewa się na nich gówno tak jak i na lekarzy, co do których naczelni pisowcy jak Stuleja i Thorkill udowadniali, że zarabiają kokosy i ogólnie pasożytują na społeczeństwie.
Rządowa machina propagandowa puszczona na pełne obroty, bo jest ich więcej niż np. sędziów, więc obrzydzanie musi być wyjątkowo intensywne - jak widać na wykopie, motłoch już to podłapał. Teraz sam nie wiem, czy chcę dobrze dla Polsk, bo ten naród
  • Odpowiedz
@ZeromNesse kuc detected ( ͡° ͜ʖ ͡°) napisz wprost że należy usunąć bezdomnych bo to pasożyty. Wyciąć im nerki i sprzedać, kasę z nerek dać nowo powstającym firmom. Genialne problem biedy rozwiązany. Wszystko należy sprywatyzować. Jeśli kogoś nie stać na opiekę medyczną to niech ginie jeb#ny pasożyt, trzeba było uczyć się majcy to by ich było stać. Tfu na biedaków ( ͡ ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Negatywny2: ty chory jesteś? Czy po prostu opłacony? Ostatnia podwyżka dla nauczycieli miała miejsce w 2015 i była jeszcze z inicjatywy po.
Od tego czasu place są zamrożone, a poprzez pompowanie kasy w socjal i wywołany tym wrost cen ich pensja stała się de facto mniejsza
  • Odpowiedz
  • 0
@Kapitan_BeniZ

Czyli wracamy do XVIII wieku, gdzie ponad 90% ludności było analfabetami, bo szkoły były tylko dla bogatych elit? Podziwiam twój tok myślenia.

Doucz się historii, nieuku.
Większość społeczeństwa to byli chłopi, którzy celowo nie posyłali swoich dzieci do szkółek parafialnych, bo uważali, że nauka jest zbędna a dzieci powinny uczyć się roboty za młodu.
  • Odpowiedz
@boskakaratralalala
Chyba ty, nauczyciele dostali w marcu 300 zł podwyżki, kolejna podwyrzka we wrześniu 2019, łącznie 16%, pisała o tym wyborcza miesiąc temu nazywając rozdawnictwem. To więcej niż za PO, a w kolejnych latach byłoby stopniowo jeszcze więcej. No ale nie chodzi o to, żeby dostać podwyżki, chodzi o to żeby kręcić dym na złość pisiorom więc dajta odrazu 5 razy tyle, pokazówka dla lemingów i kodziarzy nic więcej. Zlikwidować kartę
  • Odpowiedz
@boskakaratralalala
Ich pensja staje sie normalnie mniejsza tak samo jak co roku kiedy siedzieli cicho, nie ma większej inflacji niż wcześniej, ratingi polski są lepsze, wzrost gospodarczy większy, deficyt budrzetowy mniejszy.
  • Odpowiedz
@boskakaratralalala
Ta #!$%@? PO dało 500% odrazu dlatego nauczyciele po 2k zarabiają, matka wie że ćpiesz? Wborcza mówi o 16% podwyżce, więc chyba oni nie mają interesu w zawyżaniu tej liczby. Nauczycielom sie #!$%@? należy nierobom, jak już komuś dać to lekażom, pielęgniarkom, ratownikom, tam ludzie #!$%@?ą fest, wykształcenie zajebiste potrzebne, stres bo ci ludzie na rękach umierają, ale #!$%@? nic nie dostaniesz bo nieroby co przedyktowują książki przez 18h tygodniowo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Kapitan_BeniZ: lekarze dostali podobne pomyje, jak prawnicy próbowali się odezwać to społeczeństwo stłamsiło to w zarodku.
Po prostu - w tym kraju najbardziej #!$%@? się inteligencję, bo jesteśmy chłopskim społeczeństwem.
Nie jest to żadna opinia - to jest fakt. Kiedyś wymordowali nam prawie całą inteligencję i obecnie w tej części świata, do której bycia częścią aspirujemy (społeczeństwo zachodnioeuropejskie), nie ma głupszego narodu niż Polacy, ale spróbuj to powiedzieć głośno, to
  • Odpowiedz