Wpis z mikrobloga

Jak to jest możliwe, że to na nauczycieli wypłynęła największa ilość gówna w dotychczasowych protestach?
Protest policji całkowicie sparaliżował ich służbę, było ryzyko, że marsz 11 listopadowy będzie bez udziału policji - nie było takiego gówna w TV, na wykopie, itp.
Rolnicy - zatrzymali cala Warszawe, drogi w Polsce, itp - nie było takiej ilości gówna.
Nauczyciele - no tutaj to szambowóz plus #!$%@?.

Pamietajcie, ze nauczyciele, którzy protestują, to nie tylko matematycy, fizycy, chemicy, itp. którzy mają możliwość dawania korepetycji, tu swoją drogą też dosć ciekawy temat, wiecie czemu nauczyciele dają korepetycje? Bo wasze bombelki to #!$%@? retardy i bieg lekcji dopasowywany jest do największego debila w klasie, a niestety, program nauczania trzeba zrealizowac, więc przez to, ze wasze dzieci są #!$%@? cierpią ci najlepsi, którzy muszą nadrabiać program w domu.
Ale wracając do tematu nauczycieli, co z nauczycielami w przedszkolach? Co z nauczycielami klas 1-3? Ci ludzie wychowują wasze gówniaki, ci ludzie uczą ich podstawowych i najwazniejszych rzeczy, ci nauczyciele też mają dawać korepetycje? Z czego #!$%@?, z dodawania? Czy może z podcierania dup waszym #!$%@? Brajankom, którzy w wieku 6/7 lat dalej srają w pieluchy, albo nie potrafią się podetrzeć, bo rozmażą całe gówno na dupie, a potem i tak to będzie wina nauczyciela.
Nie mówiąc już o przedszkolankach, które muszą zmieniać osrane pieluchy. Ci nauczyciele nie wezmą dodatkowego etatu, ci nauczyciele nie odpoczną na wycieczce szkolnej, jak to większość uważa, ci nauczyciele nie #!$%@?ą sobie nowego auta za kasę z korepetycji. Kto może, to ucieka do prywatnych przedszkól, żlobków, czy nawet szkół. Nauczycieli 1-3 w publicznych szkołach jest co raz mniej i tendencja jest spadkowa. Bo nikt normalny nie chce brać odpowiedzialności karnej za bande #!$%@? gówniaków w wieku do 9 lat, gdzie dziecko jest dla samego siebie najbardziej niebezpieczne.

Ale wiadomo, nauczyciel = wróg. I żeby nie było, nie jestem nauczycielem, nie mam nic wspólnego z nauczycielami oprócz paru znajomych, które są właśnie w grupie zawodowej związanej z nauczaniem początkowym. I znając te osoby, uważam, że za to co robią i za to w jaki sposób żyją i postępują w stosunku do dzieci, należy im się większa kasa.

#protest #nauczyciele #strajknauczycieli #strajk #polityka
  • 177
  • Odpowiedz
@trevoz A Ty znowu się wypowiadasz na ten temat, w ten sam sposób, nie mając pojęcia co piszesz? Moze wylicz ile czasu w pracy nic nie robi strażak bo przecież nie ciągle jest na akcji, kazda praca ma swoją specyfikę, albo ja znasz albo się nie wypowiadaj. Powinieneś powtórzyć z jedną klasę w gimnazjum, może byś się czegoś więcej nauczył A nie tylko pogardy dla innych. Większość nauczycieli nie strajkuje dla
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Kapitan_BeniZ: jak nauczyciele 1-3 czy przedszkoli nie mogą dawać korków z takiej matmy? Przecież licealiści dają korki gimnazjalistom (no teraz to już uczniom podstawówki) , to oni by nie dali rady po studiach XD oczywiście nie za 50 czy 100 zł za godzinę jak to robią nauczyciele z liceum, a za 20-30 zł
  • Odpowiedz
@trevoz: te gnojki stwierdziły, że to jak tobie nie podoba się forma strajku (niszczenie emocjonalne kilku roczników) to masz przenieść dzieci do szkoły prywatnej i dalej dodatkowo płacić na strajkujących nauczycieli i ewentualne podwyżki xD
  • Odpowiedz
Jaki był cel twojego posta?


@Hound: Taki, żeby pokazać obłudę ludzi, którzy są przeciwni strajkowi. To jest ten sam typ człowieka, który wymaga od nauczyciela, żeby wychował jego bombelka, bo on nie ma na to czasu, bo musi zarabiać pieniądze. Wiadomo, jego pieniądze są najważniejsze i tylko on je może mieć, a bombelek tylko przeszkadza, więc odpowiedzialnosc trzeba zrzucic na nauczyciela.
  • Odpowiedz
@Kapitan_BeniZ:

wasze bombelki to #!$%@? retardy i bieg lekcji dopasowywany jest do największego debila w klasi

nauczyciele, którzy sobie nie radzą z #!$%@? retardami to jeszcze większe retardy. Taki debil nie nadaje się na stanowisko!

Wbij sobie do łba, ty i reszta "nauczycieli" - jak się wam praca nie podoba to się spakujcie i WYPIER... z PolskI! Jest też mniej drastyczna opcja opracowana przez Bul-bula durnia z Budy Ruskiej, tj.
  • Odpowiedz
@Kapitan_BeniZ: Stało się tak bo:
1. Każdy był w szkole i wiele osób pamięta jak spora część nauczycieli albo była niekompetentna, albo robiła na odwal, gnębiła itd
2. W większości wcale tak tragicznie nie zarabiają w porównaniu do innych
3. Ich praca ciężką nie jest już nie mówiąc o ilości godzin i wygodach wbrew temu co poniektórzy próbują wmówić wymyślając jakieś bajki, fakt psychicznie może być ciężko znosić te ameby
  • Odpowiedz
prywatną.


@ZeromNesse: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Czyli wracamy do XVIII wieku, gdzie ponad 90% ludności było analfabetami, bo szkoły były tylko dla bogatych elit? Podziwiam twój tok myślenia.
  • Odpowiedz
@ZeromNesse: Średnia pensja w Polsce wynosi 5275 zł brutto, co daje 3742 zł netto na UoP. Osoba zarabiająca średnią, nie jest w stanie zapłacić 4000 zł netto za miesiąc edukacji, bo do 4000 zl jej trochę brakuje, a trzeba jeszcze gdzieś mieszkać i coś jeść. Aktualnie wydajemy ok. 5% PKB na edukację w Polsce, więc w zajebiscie dużym uproszczeniu, niech podatki są obniżone o to 5%. No i dupa. Dalej
  • Odpowiedz
@Kapitan_BeniZ: no to trzeba zmienić pracę, dokształcić się - w czym problem? A, no tak, trzeba by się wziąć do roboty xD Gówno mnie interesuje, że kogoś nie stać - mnie stać, a resztę mam głęboko w dupie.
  • Odpowiedz
@Kapitan_BeniZ: sam jesteś retard - skoro cię nie stać na śmieszne cztery tysiące złotych xDDD Przyznaj, że wstyd ci uznać moją rację, tj, że jesteś ww debilem (retardem). Wuj mnie interesują bezdomni, każdy ma szansę rozwoju, tylko trzeba się wziąć do roboty.
  • Odpowiedz