Wpis z mikrobloga

Jak to jest możliwe, że to na nauczycieli wypłynęła największa ilość gówna w dotychczasowych protestach?
Protest policji całkowicie sparaliżował ich służbę, było ryzyko, że marsz 11 listopadowy będzie bez udziału policji - nie było takiego gówna w TV, na wykopie, itp.
Rolnicy - zatrzymali cala Warszawe, drogi w Polsce, itp - nie było takiej ilości gówna.
Nauczyciele - no tutaj to szambowóz plus #!$%@?.

Pamietajcie, ze nauczyciele, którzy protestują, to nie tylko matematycy, fizycy, chemicy, itp. którzy mają możliwość dawania korepetycji, tu swoją drogą też dosć ciekawy temat, wiecie czemu nauczyciele dają korepetycje? Bo wasze bombelki to #!$%@? retardy i bieg lekcji dopasowywany jest do największego debila w klasie, a niestety, program nauczania trzeba zrealizowac, więc przez to, ze wasze dzieci są #!$%@? cierpią ci najlepsi, którzy muszą nadrabiać program w domu.
Ale wracając do tematu nauczycieli, co z nauczycielami w przedszkolach? Co z nauczycielami klas 1-3? Ci ludzie wychowują wasze gówniaki, ci ludzie uczą ich podstawowych i najwazniejszych rzeczy, ci nauczyciele też mają dawać korepetycje? Z czego #!$%@?, z dodawania? Czy może z podcierania dup waszym #!$%@? Brajankom, którzy w wieku 6/7 lat dalej srają w pieluchy, albo nie potrafią się podetrzeć, bo rozmażą całe gówno na dupie, a potem i tak to będzie wina nauczyciela.
Nie mówiąc już o przedszkolankach, które muszą zmieniać osrane pieluchy. Ci nauczyciele nie wezmą dodatkowego etatu, ci nauczyciele nie odpoczną na wycieczce szkolnej, jak to większość uważa, ci nauczyciele nie #!$%@?ą sobie nowego auta za kasę z korepetycji. Kto może, to ucieka do prywatnych przedszkól, żlobków, czy nawet szkół. Nauczycieli 1-3 w publicznych szkołach jest co raz mniej i tendencja jest spadkowa. Bo nikt normalny nie chce brać odpowiedzialności karnej za bande #!$%@? gówniaków w wieku do 9 lat, gdzie dziecko jest dla samego siebie najbardziej niebezpieczne.

Ale wiadomo, nauczyciel = wróg. I żeby nie było, nie jestem nauczycielem, nie mam nic wspólnego z nauczycielami oprócz paru znajomych, które są właśnie w grupie zawodowej związanej z nauczaniem początkowym. I znając te osoby, uważam, że za to co robią i za to w jaki sposób żyją i postępują w stosunku do dzieci, należy im się większa kasa.

#protest #nauczyciele #strajknauczycieli #strajk #polityka
  • 177
  • Odpowiedz
podwyżka jak najbardziej tak ale pełen etat to nie 18/24h ale co najmniej 35h tygodniowo.


@maly_stary_rower: Podsumowując te dwie zmienne wychodzi obniżka. :)

Uwierz mi, że każdy nauczyciel którego znam, chciałby pracować 40 godzin tygodniowo i mieć potem #!$%@? na wszystko. Zero wycieczek, zero zebrań, zero rad, zero apli, zero przygotowań do jakiś chorych przedstawień w szkole z okazji dnia babci, mamy, zero drukowania na swojej drukarce, zero kupowania swoich
  • Odpowiedz
@lukaszzz Zgadza się, politycy jak zawsze wszyscy są tacy sami, tylko przerzucaja się odpowiedzialnością. Ale przecież właśnie napisałem że nie chodzi o sake podwyżki A o traktowanie. Np słynne 15% podwyżki od września jest zwyczajnym kłamstwem, lub manipulacja, ale rząd lubi się nim posługiwać.
  • Odpowiedz
@Kapitan_BeniZ Strajk nauczycieli dotyka więcej osób. Każdy ma w rodzinie jakiegoś ucznia albo sam nim jest.
Strajk policji? To czy się marsz odbędzie czy nie obchodziło mnie tyle co zeszłoroczny śnieg.
Rolnicy i zablokowana Warszawa? Mało istotna forma protestu zważywszy że mieszkam pod Gdańskiem.
  • Odpowiedz
Nauczyciele - no tutaj to szambowóz plus


@Kapitan_BeniZ: Myślę, że jest kilka przyczyn, ale jedną z nich jest to, że o ile większość z nas nigdy nie miało do czynienia z pracą górnika, tak wszyscy chodziliśmy do szkoły, więc nauczycieli nam łatwiej ocenić. Poza tym, górnicy uderzali w argumenty o niebezpiecznej pracy, a nauczyciele mówią w telewizji "zarabiam 3000 zł netto i jest mi ciężko się utrzymać!" wyliczając na co
  • Odpowiedz
  • 1
@Kapitan_BeniZ no to czemu wcześnie się nie dokdztalcała i nie awansowała na nauczyciela akademickiego. Zarabiała dużo więcej ale nie lepiej skończyć zaoczne liceum i to jeszcze z polecenia dyrektora i siedzieć na dupie pijąc kawki z koleżankami w przedszkolu
  • Odpowiedz
@Kinkietowy: ja lubię wycinać w drewnie zabawki i też chciałbym dostawać za to godziwe wynagrodzenie. Tylko jakoś nikt ode mnie zabawek nie kupi, bo koszty produkcji są zbyt wysokie. Pozwolisz mi w ramach protestu wrzucać rurki do silników samolotów? #pdk
  • Odpowiedz
@Kinkietowy: no, ale ja też lubię jeść ciastka a wiem, że nie mogę ich jeść, bo będę mieć grubą dupę..i co? Więc co to w ogóle za 'lubię pracować w tym zawodzie więc mi się należy', dramat. A co mają powiedzieć miliony polaków, którzy wyjechali do Londynu pracować? Też mieli tutaj zostać i strajkować: 'chcemy robić to co lubimy a nie to co jest więc drogi rządu, dej nam więcej
  • Odpowiedz
@Kapitan_BeniZ Ta największa ilość gówna, która wypłynęła z tego, że nauczyciele biorą sobie zakładników w postaci dzieci. Straszną, że nie będzie egzaminów, matur, promocji do następnej klasy. Inne grupy zawodowe nie protestowały w taki sposób to też nie było tyle hejtu.
  • Odpowiedz
Jak to jest możliwe, że to na nauczycieli wypłynęła największa ilość gówna w dotychczasowych protestach?

Protest policji całkowicie sparaliżował ich służbę, było ryzyko, że marsz 11 listopadowy będzie bez udziału policji - nie było takiego gówna w TV, na wykopie, itp.

Rolnicy - zatrzymali cala Warszawe, drogi w Polsce, itp - nie było takiej ilości gówna.

Nauczyciele - no tutaj to szambowóz plus #!$%@?.


@Kapitan_BeniZ: może dlatego, że straszą uwalaniem wszystkich dzieci w szkołach przez zablokowanie promocji do następnych klas i niedopuszczeniem uczniów
  • Odpowiedz
@Kapitan_BeniZ No opiekowały się, ale w ogóle tego nie da się porównywać. Oba strajki dotyczą zdecydowanie czego innego, nie da się ich porównać. Jedyne co mają wspólne to chęć otrzymania podwyżek.

Jestem ciekaw jak ty byś się czuł gdybyś nie wiedział czy twoje dziecko będzie pisało maturę w tym roku czy może przez strajk w następnym. (Oczywiście jest to dość nieprawdopodobny scenariusz, ale możliwy)
  • Odpowiedz