Wpis z mikrobloga

Jak to jest możliwe, że to na nauczycieli wypłynęła największa ilość gówna w dotychczasowych protestach?
Protest policji całkowicie sparaliżował ich służbę, było ryzyko, że marsz 11 listopadowy będzie bez udziału policji - nie było takiego gówna w TV, na wykopie, itp.
Rolnicy - zatrzymali cala Warszawe, drogi w Polsce, itp - nie było takiej ilości gówna.
Nauczyciele - no tutaj to szambowóz plus #!$%@?.

Pamietajcie, ze nauczyciele, którzy protestują, to nie tylko matematycy, fizycy, chemicy, itp. którzy mają możliwość dawania korepetycji, tu swoją drogą też dosć ciekawy temat, wiecie czemu nauczyciele dają korepetycje? Bo wasze bombelki to #!$%@? retardy i bieg lekcji dopasowywany jest do największego debila w klasie, a niestety, program nauczania trzeba zrealizowac, więc przez to, ze wasze dzieci są #!$%@? cierpią ci najlepsi, którzy muszą nadrabiać program w domu.
Ale wracając do tematu nauczycieli, co z nauczycielami w przedszkolach? Co z nauczycielami klas 1-3? Ci ludzie wychowują wasze gówniaki, ci ludzie uczą ich podstawowych i najwazniejszych rzeczy, ci nauczyciele też mają dawać korepetycje? Z czego #!$%@?, z dodawania? Czy może z podcierania dup waszym #!$%@? Brajankom, którzy w wieku 6/7 lat dalej srają w pieluchy, albo nie potrafią się podetrzeć, bo rozmażą całe gówno na dupie, a potem i tak to będzie wina nauczyciela.
Nie mówiąc już o przedszkolankach, które muszą zmieniać osrane pieluchy. Ci nauczyciele nie wezmą dodatkowego etatu, ci nauczyciele nie odpoczną na wycieczce szkolnej, jak to większość uważa, ci nauczyciele nie #!$%@?ą sobie nowego auta za kasę z korepetycji. Kto może, to ucieka do prywatnych przedszkól, żlobków, czy nawet szkół. Nauczycieli 1-3 w publicznych szkołach jest co raz mniej i tendencja jest spadkowa. Bo nikt normalny nie chce brać odpowiedzialności karnej za bande #!$%@? gówniaków w wieku do 9 lat, gdzie dziecko jest dla samego siebie najbardziej niebezpieczne.

Ale wiadomo, nauczyciel = wróg. I żeby nie było, nie jestem nauczycielem, nie mam nic wspólnego z nauczycielami oprócz paru znajomych, które są właśnie w grupie zawodowej związanej z nauczaniem początkowym. I znając te osoby, uważam, że za to co robią i za to w jaki sposób żyją i postępują w stosunku do dzieci, należy im się większa kasa.

#protest #nauczyciele #strajknauczycieli #strajk #polityka
  • 177
  • Odpowiedz
Co z nauczycielami klas 1-3? Ci ludzie wychowują wasze gówniaki, ci ludzie uczą ich podstawowych i najwazniejszych rzeczy, ci nauczyciele też mają dawać korepetycje?


@Kapitan_BeniZ: W szkole mojego dzieciaka w klasach 1-3 połowa dzieci chodzi na korepetycje, bo nauczyciele twierdzą, że do 4 klasy uczyć nie będą, a klasy 1-3 to "przechowalnia".

Chciałem zmienić szkołę, ale ta jest w rejonie i bardzo trudno dać do innej...

I tak się żyje
  • Odpowiedz
  • 0
@neo_1995 przez te 15 lat kiedy chodziłem do szkoły bo nie biorę pod uwagę uczelni wyższej mógłbym dosłownie wymienić może z 5 nauczycieli którzy według mnie zasługiwałoby na cokolwiek ( a z reguły jest tak że to właśnie Ci sobie jakoś radzą i nie narzekają na zarobki) a reszcie to co najwyżej mógłbym dać po przysłowiowym kopie. Ludzi którzy zatrzymali się w komunie nie podnoszący swoich kwalifikacji a do tego jeszcze
  • Odpowiedz
nigdy do szkoły nie chodziłem


@frutson: To widać po formie wypowiedzi i co do tego nie ma wątpliwości.

Nadal jednak interesuje mnie to, skąd masz informacje o tym, że nauczyciele nie są rozliczani z realizacji programu nauczania?
  • Odpowiedz
Bo wasze bombelki to #!$%@? retardy i bieg lekcji dopasowywany jest do największego debila w klasie, a niestety, program nauczania trzeba zrealizowac, więc przez to, ze wasze dzieci są #!$%@? cierpią ci najlepsi, którzy muszą nadrabiać program w domu.


@Kapitan_BeniZ: Raczej problemem jest nie segregowanie uczniów ze względu na poziom, a nie sam fakt że bardziej i mniej uzdolnieni uczniowie istnieją. To nie ich wina że się urodzili tacy a
  • Odpowiedz
@swat91: Wspominam moją edukację zupełnie podobnie i właśnie dlatego chciałbym, by w szkole w przyszłości byli ludzie którzy przyszli tam w konkretnym celu, za fajne pieniądze. W szkołach nie będzie dobrych nauczycieli, jeśli nie zostaną do tej pracy zachęceni dobrą wypłatą.
  • Odpowiedz
  • 0
@neo_1995 może to jest jakiś pomysł ale ta grupa od razu nie znajdzie większej grupy zwolenników biorąc zakładników za uczniów. Sam nie wiem gdzie jest najlepsze wyjście z takiej sytuacji. Może część rodziców zacznie posyłać dzieci do prywatnych szkół
  • Odpowiedz
@Kapitan_BeniZ Wszystko fajnie pięknie, ale uczniowie mają już tydzień nauki w plecy. Za chwilę to mogą być dwa, a potem trzy tygodnie itd. To wszystko trzeba będzie odrobić, a to oznacza skrócenie wakacji. To raz. Dwa to grożba odwołania matur. Można je oczywiście przenieść na czerwiec, ale co jeśli także i wtedy nie będzie można ich zorganizować? Czy ZNP ma jakiś plan? To wygląda jak powstanie bez planu, za które płaci
  • Odpowiedz
no to trzeba zmienić pracę, dokształcić się - w czym problem? A, no tak, trzeba by się wziąć do roboty xD Gówno mnie interesuje, że kogoś nie stać - mnie stać, a resztę mam głęboko w dupie.


@ZeromNesse: panowie i panie oto wykopek

Szkoda strzepic ryja. Portal debili...
  • Odpowiedz
Co z nauczycielami klas 1-3?


@Kapitan_BeniZ: Pod jednym z moich postów jakiś mirek mi napisał, że co to za nauka i co ja niby mam przygtowywać do lekcji jak to tylko 2+2 i uczenie literek. xD Także, nie jesteśmy potrzebni. ;)
  • Odpowiedz
@Kapitan_BeniZ: piekne rozdwojenie jaźni masz w komentach.
"hurr durr to po co sie pchali, niech zmienia prace"
-czyli niech nie uczą
-czyli zeby nie byli w szkolach i z powodu braku w kadrach nie bylo zajęć
"HURR DURR BIOROM UCZNIUF NA ZAKLADNIKUF"

Nie xD Macie przedsmak swoich cudownych rad. Czyzby więc wykopki nie umiały przeprowadzic prostego wnioskowania? Nie moze być...
  • Odpowiedz