Wpis z mikrobloga

Jak to jest możliwe, że to na nauczycieli wypłynęła największa ilość gówna w dotychczasowych protestach?
Protest policji całkowicie sparaliżował ich służbę, było ryzyko, że marsz 11 listopadowy będzie bez udziału policji - nie było takiego gówna w TV, na wykopie, itp.
Rolnicy - zatrzymali cala Warszawe, drogi w Polsce, itp - nie było takiej ilości gówna.
Nauczyciele - no tutaj to szambowóz plus #!$%@?.

Pamietajcie, ze nauczyciele, którzy protestują, to nie tylko matematycy, fizycy, chemicy, itp. którzy mają możliwość dawania korepetycji, tu swoją drogą też dosć ciekawy temat, wiecie czemu nauczyciele dają korepetycje? Bo wasze bombelki to #!$%@? retardy i bieg lekcji dopasowywany jest do największego debila w klasie, a niestety, program nauczania trzeba zrealizowac, więc przez to, ze wasze dzieci są #!$%@? cierpią ci najlepsi, którzy muszą nadrabiać program w domu.
Ale wracając do tematu nauczycieli, co z nauczycielami w przedszkolach? Co z nauczycielami klas 1-3? Ci ludzie wychowują wasze gówniaki, ci ludzie uczą ich podstawowych i najwazniejszych rzeczy, ci nauczyciele też mają dawać korepetycje? Z czego #!$%@?, z dodawania? Czy może z podcierania dup waszym #!$%@? Brajankom, którzy w wieku 6/7 lat dalej srają w pieluchy, albo nie potrafią się podetrzeć, bo rozmażą całe gówno na dupie, a potem i tak to będzie wina nauczyciela.
Nie mówiąc już o przedszkolankach, które muszą zmieniać osrane pieluchy. Ci nauczyciele nie wezmą dodatkowego etatu, ci nauczyciele nie odpoczną na wycieczce szkolnej, jak to większość uważa, ci nauczyciele nie #!$%@?ą sobie nowego auta za kasę z korepetycji. Kto może, to ucieka do prywatnych przedszkól, żlobków, czy nawet szkół. Nauczycieli 1-3 w publicznych szkołach jest co raz mniej i tendencja jest spadkowa. Bo nikt normalny nie chce brać odpowiedzialności karnej za bande #!$%@? gówniaków w wieku do 9 lat, gdzie dziecko jest dla samego siebie najbardziej niebezpieczne.

Ale wiadomo, nauczyciel = wróg. I żeby nie było, nie jestem nauczycielem, nie mam nic wspólnego z nauczycielami oprócz paru znajomych, które są właśnie w grupie zawodowej związanej z nauczaniem początkowym. I znając te osoby, uważam, że za to co robią i za to w jaki sposób żyją i postępują w stosunku do dzieci, należy im się większa kasa.

#protest #nauczyciele #strajknauczycieli #strajk #polityka
  • 177
  • Odpowiedz
straszą uwalaniem wszystkich dzieci w szkołach


@Strzelec_Kurpiowski: Od ok. 8 miesięcy wiadomo o strajku. Co z tym zrobił rząd? Na to pytanie odpowiedz sobie sam.
W jaki inny sposób nauczyciele mieliby zastrajkować, żeby zwrócić na siebie uwagę? W wakacje? Nauczyciel nie ma innej możliwości strajkowania.
Gdyby policja wystawiałaby mandat za najmniejsze przewinienie to byłby strajk przeciwko społeczeństwu, nie przeciwko rządowi. Dlatego zrobili akcję, która była odczuwalna dla budżetu - pouczenia,
  • Odpowiedz
@RubinWwa:

przestalem czytac xD mowisz o budzetowce gdzie nie ma zadnych kapitalistycznych zasad, ale powolujesz sie na idealy wolnego rynku xD mocna schizofrenia

przecież budżetówkę masz zarówno w krajach socjalistycznych jak i kapitalistycznych. Nigdzie nie pisałem czy w budżetówce masz zasady kapitalistyczne i nie powoływałem się na zasady wolnego rynku. Pisałem natomiast o dobrze kadr w krajach kapitalistycznych gdzie oczywiście określenie kapitalistyczny jest dość umowne.
  • Odpowiedz
@Kapitan_BeniZ niech strajkują w budżetówce, ja im kibicuje. Kibicuje żeby te zawody wyszły z komuny i Ci którzy pracują lepiej niż inni dostawali większe wypłaty bo nauczyciel =/= nauczyciel, tak samo pielęgniarka i inne.

Najbardziej mi szkoda że jeżeli ktoś jest dobry to na takich stanowiskach ma zerową możliwość podwyżki jako lepsza jednostka, wszyscy są tacy sami. Jestem za podwyżka dla dobrze uczących nauczycieli, a tym #!$%@? obciąć pensję i będzie
  • Odpowiedz
W jaki inny sposób nauczyciele mieliby zastrajkować, żeby zwrócić na siebie uwagę? W wakacje? Nauczyciel nie ma innej możliwości strajkowania.


@Kapitan_BeniZ: zawsze mogą zamachy bombowe robić, jeśli popierasz podejście typu "niszczmy niewinnym ludziom życia, żeby pokazać jak nam źle".

Gdyby policja wystawiałaby mandat za najmniejsze przewinienie to byłby strajk przeciwko społeczeństwu, nie przeciwko
  • Odpowiedz
biedaczku?

Nie jestem krezusem, na samochód odkładałem blisko 4 lata. Rano wychodzę, patrzę, a tu taka niespodzianka. Normalnie chciało mi się płakać...


@ZeromNesse: Płakać, bo ktoś zrobił szkodę o wartości 500-600 zł. Ja #!$%@?. XD weź #!$%@?.
  • Odpowiedz
@Kapitan_BeniZ: bo pis sobie policzył że 500+, rolnicy i górnicy na nich zagłosują i to wystarczy. Nie trzeba kupować nauczycieli bo oni np. edukują ludzi a to wbrew kościołowi i takie dziecko potem np. nie zagłosuje na pis

każdy "inteligent" jest wrogiem pisu. Tak samo machina ruszyła przeciw rezydentom i prawnikom
  • Odpowiedz
Jak to jest możliwe, że to na nauczycieli wypłynęła największa ilość gówna w dotychczasowych protestach?


@Kapitan_BeniZ:
Tak to jest możliwe, pajacu, że polisman musi przynajmniej umieć biegać. Rolnik wydoić krowę.* A polski nauczyciel nie musi umieć nic.

*naturalnie tamte profesje są tak samo do sprywatyzowania/zaorania
  • Odpowiedz
@Kapitan_BeniZ: Jak to jest możliwe? To proste. Nauczyciel od lat jest w Polsce #!$%@? równo z gównem, na kogoś przecież trzeba zrzucić winę za własne #!$%@? i problemy swoich dzieci. Coraz bardziej roszczeniowe społeczeństwo z coraz większymi pretensjami o wszystko. No i teraz jest po prostu okazja, szambo wylało na całego.
  • Odpowiedz
@Kapitan_BeniZ:

Uwierz mi, że każdy nauczyciel którego znam, chciałby pracować 40 godzin tygodniowo i mieć potem #!$%@? na wszystko. Zero wycieczek, zero zebrań, zero rad, zero apli, zero przygotowań do jakiś chorych przedstawień w szkole z okazji dnia babci, mamy, zero drukowania na swojej drukarce, zero kupowania swoich materiałów typu ryza papieru, zero przynoszenia pracy do domu. A dodatkowo urlop na żądanie, urlop w ciągu roku szkolnego. No, ale niestety. Nie da się.


Po pierwsze - podaj mi argumenty dlaczego niby się nie da, a kilkoma słowami je obalę.
Po drugie - za każdym razem ta sama śpiewka nauczycieli. ŁOLABOGA ILE TO JA BYM DAL ZEBY TYLKO PRACOWAC TAK 40 GUDZIN A NIE SIEDZIEC W SZKOLE 60 GUDZIN
  • Odpowiedz
podaj mi argumenty dlaczego niby się nie da, a kilkoma słowami je obalę.


@wcfilmowe: Brak pieniędzy w szkole na podstawowe materiały. W lutym/marcu kończy się ostatnia ryza szkolnego papieru. Brak pomieszczeń, żeby pomieścić wszystkich nauczycieli. Brak pomieszczeń w większych szkołach, żeby lekcje odbywały się od 8 do 16. Jak myślisz, czemu np. we Wrocławiu lekcje zaczynają się od 7:00, a kończa czasami o 17? Co z urlopami?
  • Odpowiedz
@Kapitan_BeniZ: Pytasz dlaczego akurat nauczyciele? Przecież odpowiedź sama nasuwa się na usta.
Protest policji? Mniej mandatów, brak suszarek na drogach, masz 11 i tak by się odbył.
Protest rolników? Nie dotknął mnie i większości osób w żaden sposób. Zablokowanie samej Warszawy to za mało. Przejechałem tego dnia kilkaset kilometrów i nie było żadnych utrudnień.
Protest nauczycieli? Popatrz nawet na SMS wysyłany pomiędzy nimi.
Pamiętajcie, że rady klasyfikacyjne w ostatnich klasach technikum i liceum muszą być do 16.04(wtorek) a oceny trzeba wpisać do 12.04(najbliższy piątek). Nie ma ocen i rad nie ma matur. Rady klasyfikacyjnej z emerytów i łapanki nie zrobią ;)
DO
  • Odpowiedz