Wpis z mikrobloga

Jak to jest możliwe, że to na nauczycieli wypłynęła największa ilość gówna w dotychczasowych protestach?
Protest policji całkowicie sparaliżował ich służbę, było ryzyko, że marsz 11 listopadowy będzie bez udziału policji - nie było takiego gówna w TV, na wykopie, itp.
Rolnicy - zatrzymali cala Warszawe, drogi w Polsce, itp - nie było takiej ilości gówna.
Nauczyciele - no tutaj to szambowóz plus #!$%@?.

Pamietajcie, ze nauczyciele, którzy protestują, to nie tylko matematycy, fizycy, chemicy, itp. którzy mają możliwość dawania korepetycji, tu swoją drogą też dosć ciekawy temat, wiecie czemu nauczyciele dają korepetycje? Bo wasze bombelki to #!$%@? retardy i bieg lekcji dopasowywany jest do największego debila w klasie, a niestety, program nauczania trzeba zrealizowac, więc przez to, ze wasze dzieci są #!$%@? cierpią ci najlepsi, którzy muszą nadrabiać program w domu.
Ale wracając do tematu nauczycieli, co z nauczycielami w przedszkolach? Co z nauczycielami klas 1-3? Ci ludzie wychowują wasze gówniaki, ci ludzie uczą ich podstawowych i najwazniejszych rzeczy, ci nauczyciele też mają dawać korepetycje? Z czego #!$%@?, z dodawania? Czy może z podcierania dup waszym #!$%@? Brajankom, którzy w wieku 6/7 lat dalej srają w pieluchy, albo nie potrafią się podetrzeć, bo rozmażą całe gówno na dupie, a potem i tak to będzie wina nauczyciela.
Nie mówiąc już o przedszkolankach, które muszą zmieniać osrane pieluchy. Ci nauczyciele nie wezmą dodatkowego etatu, ci nauczyciele nie odpoczną na wycieczce szkolnej, jak to większość uważa, ci nauczyciele nie #!$%@?ą sobie nowego auta za kasę z korepetycji. Kto może, to ucieka do prywatnych przedszkól, żlobków, czy nawet szkół. Nauczycieli 1-3 w publicznych szkołach jest co raz mniej i tendencja jest spadkowa. Bo nikt normalny nie chce brać odpowiedzialności karnej za bande #!$%@? gówniaków w wieku do 9 lat, gdzie dziecko jest dla samego siebie najbardziej niebezpieczne.

Ale wiadomo, nauczyciel = wróg. I żeby nie było, nie jestem nauczycielem, nie mam nic wspólnego z nauczycielami oprócz paru znajomych, które są właśnie w grupie zawodowej związanej z nauczaniem początkowym. I znając te osoby, uważam, że za to co robią i za to w jaki sposób żyją i postępują w stosunku do dzieci, należy im się większa kasa.

#protest #nauczyciele #strajknauczycieli #strajk #polityka
  • 177
  • Odpowiedz
  • 0
@Kapitan_BeniZ ale ja mam w dupcie w ten strajk. A ty logikę na poziomie 4-klasisty.

A idąc twoja #!$%@? logika - nie podoba im się w kraju praca nauczyciela, niech jadą na zachód
  • Odpowiedz
@Kapitan_BeniZ: PiS nienawidzi nauczycieli za ich strajk - i dlatego nasłał na nich armię trolli internetowych, reżymowych "publicystów", tłiterówców, i innych takich - bo mu swoim strajkiem zniszczyli błyskotliwą narrację przygotowaną na rok wyborczy - czyli Premier Mateusz cudotwórca gospodarczy, Wolska kasy ma w bród, gospodarka kwitnie, a Polkom i Polakom żyje się dostatnio, i ogunie jest spaniale i super

i jak tu teraz ciągnąć te banialuki, jak tu motłoch
  • Odpowiedz
Nauczycielom nic się nie należy. Jak im nie pasuje to niech się przebranżowią.


@trevoz: Świat według wykopków

Jak nie podoba się kraj, w którym Artykuł 59 konstytucji zapewnia możliwość strajku to się wyprowadź do innego. Proste, nie?
  • Odpowiedz
mogę opłacić 15 nie mniej nie wiecej. A co do szkoły to dziękuję za twoją opinię, ja szkolę nauczycieli o ile mają na to kasę oczywiście


@slane: Z czego? Z pajacowania w internecie?
  • Odpowiedz