Wpis z mikrobloga

Przywołuje niniejszym wszystkich, którzy chociażby zaczęli wypełniać test o 16. Przepraszam za to, że wystąpiło wiele niedogodności, po prostu serwer jednak nie wytrzymał takiej ilości użytkowników. Ci, którzy zgłoszą pretensje zostaną dopuszczeni do udziału jeszcze raz, nie wiem na razie w jakiej formie, ale na pewno to rozwiążemy. Aby ułatwić rozwiązanie problemu proszę o informację zwrotną.

1. Proszę zgłosić swoje zastrzeżenie do testu, na czym polegała niedogodność.

2. Jeśli komuś test działał bez problemu i nie ma zastrzeżeń co do szybkości, również prosiłbym o napisanie tego.

Dzięki za wszystkie odpowiedzi, to pomoże rozwiązać problem.

@suhy: @merdok: @stefan_pompka: @NieznanyAleAmbitny: @eDameXxX: @Axelio: @Gil-Galad: @wolfik92: @Absu: @anonim1133: @Lysy_z_Oporowa: @ozdyn: @cabron: @kodishu: @chafer: @plainview: @marcimon: @PieTer20: @OrestesGaolin: @vilgee: @jodynaa: @cherrycoke2l: @KtosMiZajalNickElas: @foksio: @AlphaOmega666: @alyszek: @semperfidelis: @elcor: @BlackAdom: @plunio7: @SpeeDKB: @susa: @Kontestator: @brx: @Bobsoon: @Ghuthek: @Peter_Parker: @golowicz1000: @maciejbo1: @OldCoppereyes: @heregor: @hipisan: @Pompidoub: @Markosek: @ZatwardzialyGnoj: @Phillippus: @w3s: @lebort: @kayleigh1507: @kate1990: @Saragaya:
  • 126
@stekelenburg: ja odpowiedzialem na 3 pytana bodajże , na 10 chyba. bo mi sie nic nie wyswietlalo. pusta strona, no i sie troche #!$%@?... i wylaczylem to wiec prosilbym o danie mi jeszcze jednej szansy ; d i mam nadzieje ze beda pokazywaly mi sie pytania.
Pytania były bardzo fajne, ale trzeba było czekać na nie kilka sekund, przez co przeszedłem zaledwie 20, choć nad żadnym się nie zastanawiałem. Raz pojawiło się "tu powinna być zagadka"
@stekelenburg:1. przynajmniej 3 razy zamiast pytania czy obrazka pojawiła się informacja "Tu powinna być zagadka", możesz to sprawdzić, bo odpowiadałem wtedy brak zagadki, albo samo brak

2. Pytania potrafiły ładować się nawet 10 sekund

3. test zakończył mi się gdy na zegarze miałem 8 sekund do końca, a zacząłem zaraz po 16
Przeważnie kilka sekund trwała zmiana pytania, a około 8 pytań w ogóle mi się nie wyświetliło ("Tu powinna być zagadka"). Ale tak czy siak gratulacje za super pomysł :)!