Wpis z mikrobloga

Przywołuje niniejszym wszystkich, którzy chociażby zaczęli wypełniać test o 16. Przepraszam za to, że wystąpiło wiele niedogodności, po prostu serwer jednak nie wytrzymał takiej ilości użytkowników. Ci, którzy zgłoszą pretensje zostaną dopuszczeni do udziału jeszcze raz, nie wiem na razie w jakiej formie, ale na pewno to rozwiążemy. Aby ułatwić rozwiązanie problemu proszę o informację zwrotną.

1. Proszę zgłosić swoje zastrzeżenie do testu, na czym polegała niedogodność.

2. Jeśli komuś test działał bez problemu i nie ma zastrzeżeń co do szybkości, również prosiłbym o napisanie tego.

Dzięki za wszystkie odpowiedzi, to pomoże rozwiązać problem.

@suhy: @merdok: @stefan_pompka: @NieznanyAleAmbitny: @eDameXxX: @Axelio: @Gil-Galad: @wolfik92: @Absu: @anonim1133: @Lysy_z_Oporowa: @ozdyn: @cabron: @kodishu: @chafer: @plainview: @marcimon: @PieTer20: @OrestesGaolin: @vilgee: @jodynaa: @cherrycoke2l: @KtosMiZajalNickElas: @foksio: @AlphaOmega666: @alyszek: @semperfidelis: @elcor: @BlackAdom: @plunio7: @SpeeDKB: @susa: @Kontestator: @brx: @Bobsoon: @Ghuthek: @Peter_Parker: @golowicz1000: @maciejbo1: @OldCoppereyes: @heregor: @hipisan: @Pompidoub: @Markosek: @ZatwardzialyGnoj: @Phillippus: @w3s: @lebort: @kayleigh1507: @kate1990: @Saragaya:
  • 126
@stekelenburg:

1. Błąd serwera 17 sekund przed końcem

2. Pytania przeskakiwały beznadziejnie wolno. Sprawdziłem u siebie inne strony i śmiga, test coś nie chciał.

3. Klikam "następne pytanie" a tu nic. Klikam jak debil i po kilku sekundach załapało.
- przycisk 'następne' działał dopiero po 3-4 kliknięciu, a i tak z około 3 sekundowym opoźnieniem

- wywaliło mnie z testu, kiedy miałam jeszcze 10 sekund na rozwiązywanie
1. "Tu powinno być pytanie". 2. Zwiesiło mi się chyba też przy kliknięciu dalej (wtedy minęło z 20 sekund zanim wgrało się następne pytanie). Przy wyjściu z testu po zawieszce musiałem (chyba nie pamiętam, czy na pewno) musiałem przeklikać dalej do pytania, na którym skończyłem.
zgłaszam niedogodność ;) tak jak u każdego, pytania ładowały się bardzo powoli, czasem po kliknięciu odpowiedź, niby pytanie się przeładywywało ale treść była taka sama.
@stekelenburg: zgłaszam problem z wyświetlaniem się pytań. Czas leciał, a następne pytanie nie ładowało się. Trwało to najczęściej kilka sekund, przez co straciłam mnóstwo czasu. Zagadka się nie wyświetliła i musiałam pominąć pytanie. Generalnie - zamiast na 40, odpowiedziałam na 17 pytań i czas się skończył.
@stekelenburg: to co wyżej - wolno zmieniały się pytania, do tego kilkukrotnie pojawiało się "tu powinna być zagadka" zamiast pytania. Dodatkowo w jednym z pytań po napisaniu odpowiedzi i kliknięciu muszką "proszę dalej" kursor w polu do wpisywania przeskakiwał jakby na dół, poza pole. Nie bardzo ogarniałem wtf i kliknąłem po raz kolejny 'proszę dalej" bo myślałem, że nie zaskoczyło - ale zaskoczyło, a ja przeleciałem jedno pytanie nawet go nie
@stekelenburg: Po odpaleniu testu miałem internal error, czy jakos tak, po odswieżeniu test zaczął działać ale pytania ciężko się wczytywały (czasem trzeba było parę razy wcisnąć "następne pytanie" czy jakoś tak. Wiele razy miałem napis "tu powinna byc zagadka", wtedy dawałłem następne pytanie (za potwierdzeniem). Ogólnie, bardzo szybko to się działo....
@stekelenburg: na aplikacji webowej taki konkurs zawsze będzie ciężko przeprowadzić a to ze względu na opóźnienie które się zwiększa ze wzrostem użytkowników. Te czasowe ograniczenie jest tu problemem. Polecam przemyśleć zasady konkursu jeszcze raz i rozwiązać te problemy w inny sposób.
skoro wszyscy mieliśmy to samo, może warto uznać konkurs za przeprowadzony poprawnie. Miałem to samo co wy. Ewentualnie proponuję dla każdego indywidualny termin. Testowe pytania działały dobrze.