Wpis z mikrobloga

Przywołuje niniejszym wszystkich, którzy chociażby zaczęli wypełniać test o 16. Przepraszam za to, że wystąpiło wiele niedogodności, po prostu serwer jednak nie wytrzymał takiej ilości użytkowników. Ci, którzy zgłoszą pretensje zostaną dopuszczeni do udziału jeszcze raz, nie wiem na razie w jakiej formie, ale na pewno to rozwiążemy. Aby ułatwić rozwiązanie problemu proszę o informację zwrotną.

1. Proszę zgłosić swoje zastrzeżenie do testu, na czym polegała niedogodność.

2. Jeśli komuś test działał bez problemu i nie ma zastrzeżeń co do szybkości, również prosiłbym o napisanie tego.

Dzięki za wszystkie odpowiedzi, to pomoże rozwiązać problem.

@suhy: @merdok: @stefan_pompka: @NieznanyAleAmbitny: @eDameXxX: @Axelio: @Gil-Galad: @wolfik92: @Absu: @anonim1133: @Lysy_z_Oporowa: @ozdyn: @cabron: @kodishu: @chafer: @plainview: @marcimon: @PieTer20: @OrestesGaolin: @vilgee: @jodynaa: @cherrycoke2l: @KtosMiZajalNickElas: @foksio: @AlphaOmega666: @alyszek: @semperfidelis: @elcor: @BlackAdom: @plunio7: @SpeeDKB: @susa: @Kontestator: @brx: @Bobsoon: @Ghuthek: @Peter_Parker: @golowicz1000: @maciejbo1: @OldCoppereyes: @heregor: @hipisan: @Pompidoub: @Markosek: @ZatwardzialyGnoj: @Phillippus: @w3s: @lebort: @kayleigh1507: @kate1990: @Saragaya:
  • 126
Generalnie raz nie odpowiedziałem na pytanie bo nie miałem pomysłu co napisać reszta pustych to miejsca gdzie pytanie się nie wyświetliło (był tylko czerwony krzyżyk) czasem jeszcze się zdarzało, że za pierwszym naciśnięciem przycisku do zmiany pytania nic się nie działo a za drugim w momencie wskakiwało drugie pytanie. To w sumie tyle- jeśli to możliwe chętnie podejdę do testu jeszcze raz (oczywiście do innego zestawu pytań ;))
@stekelenburg: Ja bym proponowała tak czy siak powtórzyć test, bo dużo będzie skarg i zażaleń. Mi pytania się wyświetlały, ale mogłyby się sprawniej zmieniać, bo to czas zabiera:< i nawet nie zwracałam uwagi, które z kolei rozwiązuje, bo mało czasu
Byłoby fajnie powtórzyć test. U mnie jako problemy można zgłosić lagowanie, brak reakcji przy klikaniu o kolejne pytanie, czasem pytania się powtarzały (np. zamiast 19. zostało ponownie wyświetlone 18.).
@stekelenburg: Polecam zmienienie formy konkursu - nie jeden termin dla wszystkich, a sporo terminów dla danej liczby uczestników (zależy ile maksymalnie udźwignie wasz serwer). Podajecie kilka/kilkanaście terminów, każdy się zapisuje na dany termin, który mu pasuje i po sprawie, chociażby to miało trwać 2 tygodnie, to przynajmniej wszystko przeprowadzicie sprawnie :)
@stekelenburg:

Skopiuję swoje spostrzeżenia z mojego mikro:

1. Pytanie nr 8 nie wyświetlało się w ogóle (patrz screen).


2. Po kliknięciu na "Następne pytanie" aplikacja potrafiła się zawiesić na 10 sekund lub więcej.


3. Czasem trzeba było wręcz kliknąć na ten "wyszarzony" już przycisk drugi raz, żeby "zaskoczył".


4. Zwieńczeniem było to, że test mnie wywalił i napisał, że skończyłem, w momencie w którym zostało mi jeszcze 7 sekund na timerze.
@stekelenburg: Każde przejście między pytaniami zajmowało około 10 sekund. Kilka pytań (trzy) nie pojawiło się (był tylko tekst że tam powinno być pytanie). Może lepszym rozwiązaniem byłoby zatrzymywanie licznika do czasu wczytania następnego pytania?
@stekelenburg: lagowało przy zmianie pytań, w jednym pojawiło mi się tylko "Tu powinna być zagadka" (dopiero z komentarzy dowiedziałem się, że tam powinien być obrazek) i nie dało się go zmienić na następne. Dopiero przed samym końcem czasu pokazało się następne i dla mnie już ostatnie pytanie.
@stekelenburg: strasznie mulilo:/ przejscie do nastepnego pytania zajmowalo wiecej czasu niz sama odpowiedz na nie:/ dodatkowo w jednym z pytan nie zaladowal sie obrazek, ktory chyba mial tam byc...
@stekelenburg: Server error nie miałem, ale pytania wolno się ładowały, jeden obrazek nie załadował się, czasami w ogóle nie działało klikniecie przycisku. Moze pomógłby jakiś preloading obrazków przed rozpoczęciem testu?
@brainac:

Mi też :] Bardzo ładnie mi pytania siadały.


Mnie nie poszło źle, chociaż kilka rzeczy popisowo #!$%@?łem (m.in. pytanie o mosiądz). Generalnie pytania mi "podeszły", ale przez ten bugfest nie zdążyłem nawet dojść do swoich działek, typu socjologia/prawo.