Wpis z mikrobloga

@robertx: @michok1984: wydaje mi się że kiedyś taki robotnik zarabiał mało w porównaniu do osób w innych zawodach, więc taki obiad itp to była forma napiwku. Obecnie wchodzi do ciebie 2 Januszy i bierze 15k za remont trwający miesiąc, ofc na czarno. Są to 2 średnie krajowe, więc nie widzę potrzeby dawania im kolejnych bonusów, zwłaszcza że mało kto spoza it i Warszawa mają zarobki takiego szczebla
@michok1984: Wczkraj mojego Ziomka babcia zamówiła 1,5t węgla, przyszedłem, we dwójkę przerzuciliśmy oczywiście trzeba było zjeść obiad u babci po ,bo inaczej nie dałoby rady wyjść. Babcia jeszcze dała 70zl na dobra pizzę ale coś czuje ze dzisiaj będziemy latać
@michok1984: nie wiem jak obiad, ale coś do picia, może jakąś przekąskę to czemu nie? Jeśli ktoś u Ciebie zasuwa ileś godzin i nie ma kiedy wyjść zjeść, to czemu nie miałbyś zaproponować czegoś do picia/jedzenia? To miłe.
@michok1984: chcesz miec ladnie zrobione i zeby sie lepiej postarali niz zwykle to warto im tę pizzę czy cos zamówić ( ͡° ͜ʖ ͡°) lepiej dmuchac na zimne. Jeżeli chodzi o napoje to moi robotnicy mieli swoją kawę ale pozwoliłem im się częstować gdyby chcieli herbatę albo wodę, luzik.