Wpis z mikrobloga

Dzień dobry Wykop. Pchnięty chęcią spróbowania czegoś szalonego zapisałem się na program typu camp america ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wylądowałem na kuchni żydowskiego Campu w Seattle, więc nie powiem, ciekawie :D Wybiera się ktoś może z szanownego #mirko w tamte okolice? W sumie trochę obawiam się zasuwania 2 miesiące na kuchni, bo generalnie nienawidzę monotonnej pracy, ale z tego co wiem to nie za bardzo można to zmienić. Ktoś ma podobne doświadczenia :D?
#chwalesie #campamerica #workandtravel #usa #travelmaniak
  • 3
W sumie trochę obawiam się zasuwania 2 miesiące na kuchni, bo generalnie nienawidzę monotonnej pracy, ale z tego co wiem to nie za bardzo można to zmienić. Ktoś ma podobne doświadczenia :D?


@Cytryn__: Z tego co pamiętam to @Cash1337 chyba zmieniał pracę na takim obozie no ale mogę się mylić.
@Cytryn__: Porozmawiałem z tamtym campem i udało się ogarnąć inny. Dzisiaj miałem rozmowę przez skypa i jeśli mój łamany angielski wystarczył, to uda mi się załapać dokładnie taką robotę jaką chciałem czyli majsterkowanie :) Teraz tylko oczekiwanie na odpowiedź....