Wpis z mikrobloga

@Majku_: właśnie jakby nie patrzeć widzi, bo ten strajk ukazuje ułomność rządu, który rozdaje coraz to nowe benefity patologia+ a na grupy zawodowe szkoda kasy
@vCertus ja zauważyłam, że ogarnięci historycy są za PiS. Ci co wymyślają kółka, zabierają uczniów na różne historyczne eventy, na lekcji pokazują historię nie tylko z podręczników, za darmo przygotowują do olimpiad. Na studiach za to każdy był prawie lewicowcem, skąd ta zależność nie wiem ))¯_(ツ)_/¯
trudno żeby grupa osób po studiach była w większości za pisem XD


@OmarBongo: no tak studnia taki prestiz, szczegolnie jesli to gowno studia albo jestes taka mieronota, ze zostajesz po nich nauczycielem ()
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lewoprawo: nie ująłbym tego lepiej. Do tego jeszcze genialne pomysły w stylu daniny z tytułu niewypracowanych (a więc utraconych bezpowrotnie!) zysków w pl, bo ktoś dał radę znaleźć pracę w swoim zawodzie za granicą i robi dobry hajs, pokazując faka rządowi, który najchętniej dokonałby redystrybucji całego jego hajsu na rzecz patologii i ekonomicznych debili. Idź Pan w #!$%@? z takimi rządzącymi, łudziłem się, że będzie średnio i bardziej normalnie, ale w
@OmarBongo: Choć obrażam w tym momencie też siebie - ciężko powiedzieć aby grupa osób z wyższym wykształceniem była bardziej inteligentna i zaradna życiowo od reszty. Wg mnie tutaj w grę wchodzi tylko wyższy poziom indoktrynacji ;)