Wpis z mikrobloga

@OmarBongo: nie wiem jak wygląda edukacja w polskiej szkole obecnie ale za moich czasów nauczycieli zapamiętałem tak:

- pisałem cały dzień wypracowanie i dostałem za nią z łaski dwójkę ponieważ nauczycielce ubzdurało się, że ściągnąłem je z internetu, gdzie ja wtedy nie miałem internetu w domu XD (gimbaza rocznik 2003-2006)
- w gimbazie nauczyciel od wfu wyzywał nas od chujów (to nie były czasy smarfonów ani się komu poskarżyć) kilku moich kolegów dostało od niego cepy na głowę XD
- w szkole średniej byłem wielokrotnie dyskryminowany ze względu na płeć, nas chłopaków posadzili w pierwszych ławkach, dziewczyny z tyłu, dziewczyny z torbami na ławkach sobie ściągały jak chciały.
- nauczyciel od PO był wujem dwóch uczennic i dziwnym trafem dziewczyny miały najlepsze oceny z tego przedmiotu (a także innych bo wuj w pokoju nauczycielskim potrafił załatwić) dzisiaj po 10 latach się nawet nie kryją na facebooku, że to był ich wujek i normalnie jest oznaczony
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CartmanXD: też miałem jebnietego typa od chemii na przykład, co do Ciebie to miałeś naprawdę pecha, jakieś combo beznadziejnych dydaktykow :/ mam nadzieję że moje pokolenie już lepiej przeszkolone będzie pracowało zgodnie z standardami
  • Odpowiedz