Wpis z mikrobloga

trudno żeby grupa osób po studiach była w większości za pisem XD

@OmarBongo: Tacy wykształceni i „mundrzy” a jakos wylądowali w szalecie rynku pracy jakim jest praca w szkole xD Zupełnie jak duża czesc skrajnych lewaków, którzy ochoczo obnoszą się ze swoim „elitarnym” wykształceniem wyższym, szerokimi horyzontami, rozwiniętą empatią, erudycją i elokwencją a potem przychodzi weryfikacja i poza tym ciągłym wymądrzaniem się nic w zyciu nie osiągnęli.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Grzabek: z autopsji widzę że jednak osoby po studiach cokolwiek myślą, ale wiadomo, za mało osób znam po studiach i bez żeby to była jakaś reprezentatywna grupa @kezioezio: dlatego może trzeba zachęcić zdolnych młodych żeby uczyli w szkole? Sam jestem przed takim wyborem i jeżeli podwyżki nie będzie to na 100 procent zrezygnuje, choć chwalą mnie za dobre podejście do ucznia @Matemit: a nie wiem, komuchy
OmarBongo - @Grzabek: z autopsji widzę że jednak osoby po studiach cokolwiek myślą, a...

źródło: comment_J8Eh1pdCZXiFr68hXslCwqmmMh8LR6yd.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@OmarBongo w danych absolutnych prawdziwe stwierdzenie jest takie, że wśród osób z wyższym wykształceniem najwięcej osób zagłosowało na PiS.
Jeśli chodzi o spadek - kiedyś studentów było 5 razy mniej, PRL miał inną strukturę wykształcenia i po prostu wtedy wyższe wykształcenie było dużo więcej warte. A na PiS głosuje najwięcej ludzi w starszym wieku.
  • Odpowiedz
@OmarBongo: Szczerze mówiąc jak widzę w statystykach, że 8% osób z wyższym głosowało na kukiza, mam olbrzymie wątpliwości co do prawdziwości Twojego stwierdzenia. Kolejna rzecz jest taka, że studia podobnie jak każda inna forma edukacji w żaden sposób nie nakłaniają do samodzielnego myślenia. Teraz wszystko sprowadza się do jednego - podziału systemu zarządzania państwem na "Świat dla świata albo sami dla siebie". Jesteśmy na etapie rozwoju naszego Państwa, że zdecydowanie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Grzabek: co to studiów to się nie zgodzę, mi dały ogrom wiedzy na temat świata i ludzi, oraz nauczyły jak pracować między innymi, a co do polityki to jednak wolę się tu nie wypowiadać, bo w sumie temat jest o czymś innym
  • Odpowiedz
@OmarBongo:

Koalicja Obywatelska dominuje wśród posiadaczy wyższego wykształcenia. Na komitet Platformy i Nowoczesnej zagłosowało 33,4 proc. osób, które zadeklarowały, że posiadają licencjat lub wykształcenie wyższe. Na 23,1 proc. poparcia w tej grupie mógł z kolei liczyć PiS, a na trzecim miejscu znalazło się PSL z wynikiem 14,5 proc.

23 proc za PiSem


Możemy nie być za pisem, ale
  • Odpowiedz
@EtaCarinae: deprecjonowanie to stały element wojny politycznej, że "debile" głosują na pis itp. Jeden z lepszych lekarzy w moim mieście jest wyborcą pisu a jego równie wykształcony syn jest radnym z ramienia pis. Mam podawać nazwiska? wolę nie bo rodo ale zapraszam po takowe na pw
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CartmanXD: ech, ja znam profesora co uważa PiS za idiotow, czego to dowodzi? Możemy tak w nieskończoność, dopiero badania większej losowej grupy daje jakiekolwiek wyniki, świat nie jest czarno biały
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CartmanXD: aha czyli wszystkie statystyki są do wywalenia bo nikt tego nie sprawdza? Wyobraź sobie że mało kto ma powód żeby klaamc w ankietach i podane przez ciebie statystyki są wliczane w błąd statystyczny. A co nauczycieli, no jak nic się nie zmieni to dalej będą sami tacy nauczyciele jak mówisz, po co się starać skoro dostajesz ochłap nie pensje, ale wiadomo, po co cos naprawić, lepiej żeby coś leżało
  • Odpowiedz
A co nauczycieli, no jak nic się nie zmieni to dalej będą sami tacy nauczyciele jak mówisz, po co się starać skoro dostajesz ochłap nie pensje, ale wiadomo, po co cos naprawić, lepiej żeby coś leżało i nie działało


@OmarBongo: zacząłbym od zmiany modelu edukacji na fiński
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CartmanXD: dobry model, powiem Ci nawet ze myśl pedagogiczna na blokach nauczycielskich na mojej uczelni mocno się nim inspiruje, ale co z tego że nauczą tego, skoro po zobaczeniu pensji młody nauczyciel straci jakikolwiek zapał do stosowania tego bardzo angazujacego modelu
  • Odpowiedz