Wpis z mikrobloga

#zwiazki #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow

W skrócie, mój niebieski lvl 22 chce jechać na Łotwę do swojej koleżanki lvl 28 która jest tak miła, ze wysyła mu pocztą prezenty (i nawiasem bardzo dużo zarabia). Poznali się na jakimś „internetowym forum”. Czytam co sama napisałam i czuje się jak naiwniak, ale gwoli ścisłości mój niebieski ma wielu znajomych z tych „forów internetowych”, z niektórymi się widział, zazwyczaj w innych krajach, i po prostu się kumpują. Z jednej strony się martwię, że ograniczam, żeby sobie chłop świat zobaczył, a z drugiej trochę mi słabo się robi jak myśle o tym, czy na pewno będzie spał w airbnb tak jak zapewnia, bo już mam w głowie układ w którym mój niebieski jest sugarsonem (czy coś takiego w ogóle istnieje XD) Pomocy
  • 194
  • Odpowiedz
@nowywspanialyswiat: niech jedzie. Będzie chcial to znajdzie milion innych sposobów na zdrade, a ograniczanie nic nie zmieni. Powiedz, ze Ty w takim razie pojedziesz z koleżankami (albo sama ( ͡° ͜ʖ ͡°) w inne miejsce i sprawdz reakcje :)
  • Odpowiedz
@MarcinDerk: nie mam koleżanekXD raczej mi tu właśnie nie pasuje fakt, ze jedzie sam, jakby jechał z kumplami to bym była spokojna bo to fajne chłopaki, ale jak myśle, że ma z tą babką siedziec 24/7, niekoniecznie trzeźwy, to się zaczynam martwić
  • Odpowiedz
@nowywspanialyswiat dlaczego nie jedziesz z nim? według mnie to trochę nie fajne że jedzie do koleżanki sam, może i nie jedzie tam Cię zdradzić, ale z drugiej strony gdyby takie coś się wydarzyło, Ty nigdy byś się o tym nie dowiedziała ()
  • Odpowiedz
@nowywspanialyswiat: jakby jechał z kumplami to byś podejrzewała że jedzie na dziwki czy inne tinderówki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Albo się ufa albo nie, jeśli masz podejrzenia to problem jest albo z Tobą, albo z nim, to już zależy z czego wynika ten brak zaufania ale to możesz wiedzieć tylko Ty.
  • Odpowiedz
też się zapytałam, podobno nie jedziemy razem bo ktoś musi zostać z psem XD Tego psa nawet jeszcze nie mamy, adoptujemy go jakoś w maju tzn przed hipotetycznym wyjazdem, no błagam


@nowywspanialyswiat serio? to chyba wiadomo po co tam jedzie (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@FLOLPROBA: jeśli tak nie myśli to nie chcę wiedzieć co ma w głowie facet, który zostawia w domu swoją kobietę samą i jedzie do jakiejś lafiryndy. Po to ludzie tworzą związek żeby spędzać czas wolny razem.
  • Odpowiedz