Wpis z mikrobloga

#zwiazki #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow

W skrócie, mój niebieski lvl 22 chce jechać na Łotwę do swojej koleżanki lvl 28 która jest tak miła, ze wysyła mu pocztą prezenty (i nawiasem bardzo dużo zarabia). Poznali się na jakimś „internetowym forum”. Czytam co sama napisałam i czuje się jak naiwniak, ale gwoli ścisłości mój niebieski ma wielu znajomych z tych „forów internetowych”, z niektórymi się widział, zazwyczaj w innych krajach, i po prostu się kumpują. Z jednej strony się martwię, że ograniczam, żeby sobie chłop świat zobaczył, a z drugiej trochę mi słabo się robi jak myśle o tym, czy na pewno będzie spał w airbnb tak jak zapewnia, bo już mam w głowie układ w którym mój niebieski jest sugarsonem (czy coś takiego w ogóle istnieje XD) Pomocy
  • 194
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@spalam__sie: boje się że ten facet ma po prostu #!$%@? na ten związek a dorabianie ideologii, że wystawia ją na jakieś próby dowodzi, że kompletnie nie rozumiesz facetów :D a to co opisałaś wcześniej robienie afery o gołą babę w telewizj... zapewniam Cie, ze Twoj facet nie odbiera tego tak jak Ty myslisz xDDD #logikarozowychpaskow
  • Odpowiedz
@nowywspanialyswiat: Ja w analogicznej sytuacji nie byłbym zachwycony. Raczej nie przesadzasz. W ogóle spanie w jakimś airbnb w momencie w którym jedzie do kogoś kto mieszka sam, i ponoć dobrze zarabia (czyli pewnie miejsce w domu jest) wydaje się dziwne.

ja mojemu profilaktycznie robię afery nawet jak się patrzy na gołą babę w telewizji ( ͡º ͜ʖ͡º)


@spalam__sie: Żartujesz, nie?
  • Odpowiedz
jeśli tak nie myśli to nie chcę wiedzieć co ma w głowie facet, który zostawia w domu swoją kobietę samą i jedzie do jakiejś lafiryndy. Po to ludzie tworzą związek żeby spędzać czas wolny razem.


@spalam__sie: O #!$%@?, jaka #logikarozowychpaskow z rana.

To już w związku ludzie są przyspawani do siebie i nie mogą się osobno zrelaksować? xD

@nowywspanialyswiat: Bierzcie psa później i jak Cię to
  • Odpowiedz
@nowywspanialyswiat: on w ogóle wie, że jesteście w związku? jakby moja kobieta oznajmiła mi, że jedzie do jakiegoś obcego typa za granicę najpierw bym pomyślał, że żartuje a potem bym stwierdził, że niech jedzie ale powrotu już nie będzie. Sam fakt, że ma taką wolę dowodzi że już dawno osrał ten związek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Nie słuchaj tych ludzi, bo oni nic nie wiedzą o życiu, ja ci radzę nie pozwalaj sobie wchodzić na głowę.


@spalam__sie: Lepiej prowadzić wojnę między sobą i ciągłe zbrojenia. Przecież drugiej osoby trzeba pilnować, bo Ci niedobrzy faceci tylko czekają na okazję by was pozdradzać. Jak to dobrze, że możecie kontrolować sytuację i tylko dlatego do zdrad nie dochodzi.

Pani wiedząca o życiu, taka mała prawda życiowa... jak facet czy
  • Odpowiedz
ale od czasu do czasu mała bitwa nie zaszkodzi :)


@spalam__sie: Może ja jestem jakiś #!$%@?, ale wolę spokój w związku i wsparcie, a nie sztucznie tworzone imby dla emocji.

Jakby mi panna urządzała takie małe 'sprzeczki' dla urozmaicenia, to bym ją momentalnie ze swojego życia na kopach wyprosił.
  • Odpowiedz
Jak to dobrze, że możecie kontrolować sytuację i tylko dlatego do zdrad nie dochodzi.


@taki_tam_ktos: Założę się jeszcze, że z takim nastawieniem koleżanka @spalam__sie używa seksu jako systemu kar i nagród. To ten sam poziom emocjonalny i terror seksualny co #!$%@? faceta ze to, że zawiesił oko na innej dupie. Przecież nie będzie jej wchodził na głowę (częściej niż posprząta łazienkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)).
  • Odpowiedz