Wpis z mikrobloga

W Terminatorze 2: Dzień Sądu scena przechodzenia T-1000 przez kraty była w pełni improwizowana. W oryginale krata miała się po prostu otworzyć, ale aktor Robert Patrick zaskoczył wszystkich przechodząc po prostu przez kraty. Jamesowi Cameronowi tak spodobała się ta scena że postanowił ją umieścić w filmie.

#film #filmy #ciekawoski #ciekawostkifilmowe #terminator

G.....t - W Terminatorze 2: Dzień Sądu scena przechodzenia T-1000 przez kraty była w ...

źródło: comment_WWCWY0FRnUBidVwS50cpizpkUmFagIJX.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
@Grzolsat: kiedyś wracaliśmy z ogródków działkowych w środku nocy nie mając kluczy do głównej bramy(miała tak, ze trzy metry wysokości) Jako, że byłem nawalony i nie chciało mi się przeskakiwać to poczekałem aż wszyscy przejdę i pchnąłem drzwi-okazało się, że były otwarte XD
  • Odpowiedz
@Grzolsat: A tak naprawdę powstała ta scena:

Słynne przjście T-1000 przez kraty, przygotowano na podstawie trzech ujęć : Roberta Patricka odchodzącego od krat, aktora przechodzącego w miejscu usuniętych krat i samych krat bez aktora. Następnie ILM odwzorowała w komputerze kompletne środowisko 3D tej sceny, z cyfrowym T-1000 i kratami. Używając napisanego na tą okazję programu Make Sticky, uzyskano efekt przechodzenia T-1000 przez kraty, z żądanymi zniekształceniami na twarzy.


Źródło: Film.org.pl
t.....m - @Grzolsat: A tak naprawdę powstała ta scena:
 Słynne przjście T-1000 przez ...

źródło: comment_bGxtwyoVdMraTrhQiEEgdN3CwOAhIIer.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz