Wpis z mikrobloga

Lekarz specjalista wstydzi się pytać jak mi dyga benek a wy jesteście przeciwni edukacji seksualnej w szkołach xD

@Seid: Widocznie jest cywilizowanym człowiekiem, ma godność i rozumie, że nie wypada otwarcie rozmawiać o "dygających benkach".

"xD" - odznaka "wyedukowanego" człowieka
@ibilon ja przyszedłem do lekarza a nie twojej babci na herbatkę dzbanie, jak go peszy jego specjalizacja to coś jest nie tak. I zapewne jestem lepiej wyedukowany od ciebie.
I zapewne jestem lepiej wyedukowany od ciebie.

@Seid: "Wyedukowany" może i tak, ale wyedukowany nie. Na pewno też nie jesteś inteligentny, skoro przy pierwszej oznace oporu zaczynasz rzucać wyzwiskami.

No i nie wspominając o "xD". Nie wiedziałem, że gimnazjaliści mają problemy z erekcją, ani że w ogóle się tymi sprawami interesują. To kolejny argument przeciwko "edukacji" seksualnej.
@ibilon no to wiadomo kogo gnębili w szkole. Gimnazjum mam już lata za sobą ale uprawianie seksu w wieku 16 lat jest czymś normalnym, ty najwyraźniej dalej lecisz na ręcznym. Jesteś dzbanem bo zamiast podać argumenty czepiasz się używania przeze słowa roku i nie będę wydawał się w dyskusję z takim planktonem jak ty. Czego zresztą spodziewać się po turbo konserwie której jedyna aktywność na wykopie ogranicza się do dywagacji politycznych. Następne