Wpis z mikrobloga

Chyba małzenstwo mojego przyjaciela, po 2 latach z dominujaca karyna wstępuje w ostatnią faze - rozwód.

Generalnie laska jest oooooostro #!$%@?. Dzis przeszła sama siebie.

Poza codzienna przemocą slowną i psychiczna postanowiłą rozwalic męzowi lapka za 10k. Wziełą dwa srubokrety i chciala go "dziobac". Kumpel ja odepchnal zannim zrobiła powazniejsze szkody i ona zaczela drzec #!$%@? ze ja pobil + rzuciła sie na niego z pazurami i tymi sruobkretami. Poharatala go a pózniej powiedziała ze chce rozwodu rzucajac obrączka. Zeby dopelnic drame zadzwoniła do mamusi i płacząć opowiadałą ze ja mąż bije i ona wiecej tego nie wytrzyma XDDDD

Kumpel zadzwonił do mnie z laptopa przez msg zeby pogadac i sie uspokoic. Wtedy ona to usłyszałą i zaczełą biec do pokoju. Transmisja uciełą sie w pól zdania - prawdopodobnie #!$%@?ła mu tego laptopa do reszty.

Mireczki z #prawo - jak ugryzc rozwód zeby ta karyna nie zostawiła go w skarpetach i z orzeczeniem o winie?

Plusujacych zawołam do dalszego rozwoju sytuacji

##!$%@? #zwiazki #rozowepaski #logikarozowychpaskow
Pobierz Ataxia - Chyba małzenstwo mojego przyjaciela, po 2 latach z dominujaca karyna wstępuj...
źródło: comment_jM7JeYm7xaMlNnYMieQdTnXE3QfsdfDx.jpg
  • 46
@Ataxia przede wszystkim adwokat. Jeśli ona weźmie, a on będzie żądać jej winy- to nie wygra zupełnie. Zawiadomienie o znęcaniu się może być, niech fotografuje straty, weźmie cię na świadka, jeśli ci się z tego zwierza. I jak najwięcej świadków, ludzi którzy będą mówić, że ona była taka i siaka, a on w porzadku. Nie puści go z torbami, bo rozwód w Polsce to nie rozwód w Ameryce, ale niech żąda jej
@merciless85: niestety mieszkaja razem z jej siostra i chlopakiem siostry za granica ( ͡° ʖ̯ ͡°) nie wiem czy obdukcje dostanie od tak + czy Polski sad dopusci taki dowod.

@banjo: no ma kilku swiadkow ale niestety naoczni swiadkowie raczej sa od strony karnyny.

Co z podziałem majatku w sytuacji kiedy przed slubem kumpel sam wiekszość zarobił? Czy ten hajs idzie tez do podziału na pół?
@Ataxia naoczni, bo serio ja biles? Jeśli nie, to skąd ma naocznych świadków? XD obdukcję dostaje się od tak, naprawdę. Mówisz lekarzowi co się stało, a on pisze "tak, te obrażenia MOGŁY powstać w okolicznościach podanych przez pacjenta". I tak, polski sąd dopuści taki dowód bez problemu. Jeśli chodzi o podział majątku, to niestety nie rozumiesz o co w tym chodzi.
@banjo: nikt jej nie bił. Gosc jest duży i chodzi całe zycie na siłke ale muchy by nie skrzywdził. To taki beta mis. Naoczzni ze mieszkaja z nimi. Watpie ze jak dojdzie do rozwodu to pato siostra bedzie trzymac strone kumpla zamiast swojej siostry. Nawet jesli miałaby kłamać.

@SkorpionX: gość jest pantoflem i pantofelkiem w jednym. Sprzata robi jej jedzenie itd. Wkocnu sie postawił i nie wykonal rozkazu - reszta
@Ataxia: Jeszcze dopiszę "historie". Moja ciocia i wujek to taki przykład małżeństwa jak w Twoim wpisie. Ona go latami biła (nawet publicznie, przy rodzinie), a on taki "typowy pantofel". Pewnego razu (po 30 latach małżeństwa!) postawił się i ją odepchnął, gdy ona go zaczęła bić. Ona od razu zadzwoniła po policję i założyli mu niebieską kartę. Strasznie to nie fair, ale cóż... dalej są małżeństwem.
@Ataxia: Nie znam, może byłaby to głupota, jednak sąd sądem, a sprawiedliwość musi być po mojej stronie. Ja bym wynajął jakiś schowek, kontener, dostawczaka czy cokolwiek, gdzie mógłbym schować wszystko z mieszkania co ma jakąś wartość i dopiero wtedy zaczynać zabawę w rozwód i podział majątku. Pewnie i tak nikt by mi niczego nie udowodnił.