Wpis z mikrobloga

Chyba małzenstwo mojego przyjaciela, po 2 latach z dominujaca karyna wstępuje w ostatnią faze - rozwód.

Generalnie laska jest oooooostro #!$%@?. Dzis przeszła sama siebie.

Poza codzienna przemocą slowną i psychiczna postanowiłą rozwalic męzowi lapka za 10k. Wziełą dwa srubokrety i chciala go "dziobac". Kumpel ja odepchnal zannim zrobiła powazniejsze szkody i ona zaczela drzec #!$%@? ze ja pobil + rzuciła sie na niego z pazurami i tymi sruobkretami. Poharatala go a pózniej powiedziała ze chce rozwodu rzucajac obrączka. Zeby dopelnic drame zadzwoniła do mamusi i płacząć opowiadałą ze ja mąż bije i ona wiecej tego nie wytrzyma XDDDD

Kumpel zadzwonił do mnie z laptopa przez msg zeby pogadac i sie uspokoic. Wtedy ona to usłyszałą i zaczełą biec do pokoju. Transmisja uciełą sie w pól zdania - prawdopodobnie #!$%@?ła mu tego laptopa do reszty.

Mireczki z #prawo - jak ugryzc rozwód zeby ta karyna nie zostawiła go w skarpetach i z orzeczeniem o winie?

Plusujacych zawołam do dalszego rozwoju sytuacji

##!$%@? #zwiazki #rozowepaski #logikarozowychpaskow
Ataxia - Chyba małzenstwo mojego przyjaciela, po 2 latach z dominujaca karyna wstępuj...

źródło: comment_jM7JeYm7xaMlNnYMieQdTnXE3QfsdfDx.jpg

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
a ona nie pokazywała aż tak #!$%@? przy spotkaniach sporadycznych

@Ataxia: Przy spotkaniach w grupie znajomych czy z Twoim kolegą? Wydaje mi się, że nawet bez mieszkania razem takie zachowania powinny wychodzić nawet przy codziennych kwestiach.
  • Odpowiedz
@Ataxia: Przed ślubem #!$%@?ęta nie była? Nie widziały gały co brały? No cóż, kolega ma nauczkę. Lapek za 10k - ojj obniży się standard życia żonki, będzie bulić kumpel. XD
  • Odpowiedz
zaczynamy od zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa znecania się


@WujekGraczyk: daily reminder że w USA czy innym kraju anglosaskim po czymś takim to by do mieszkania OPa przyjechała policja i aresztowała, ale jego xD
  • Odpowiedz
- prawdopodobnie #!$%@?ła mu tego laptopa do reszty.


@Ataxia: nie rozumiem twojego kumpla gdyby jakaś tępa karyna chciała #!$%@?ć mojego laptopa za 11k to #!$%@?łbym jej takiego plaskuna, ze drugi raz by się do niego nie zbliżyła
  • Odpowiedz
@merciless85 świete slowa. Nawet jak pracownika zwalniasz, to budujesz historię. Podobmie w rozwodzie - historia. Obdukcje, świadkowie, zawiadomienia na policję, notatki dzielnicowego, psychoterapia, terapia dzieci, detektyw, nagrania z kłótni.
A to tylko wina, a gdzie opieka nad dziećmi, alimenty, przewidywany podział majątku.
Bez adwokata specjalizujacefo sie w temacie od strony przedprocesowej to bedzie nędza.
  • Odpowiedz
@Ataxia Mój klient wygrał nawet swoje dzieci w sądzie ale zainstalowałem mu w domu 32 kamery (połowa w środku) i 4 mikrofony. W sumie gdyby nie mikrofony to by sobie mógł nagrania do dupy wsadzić. Sprawa i tak trwała wiele lat, a ile osób z otoczenia przesłuchano to głowa mała.

Tak więc ja tu mówię o normalnych kamerach, a skoro Twój znajomy ma tak toksyczną kobietę to powinien zainstalować ukryta kamerę
  • Odpowiedz
@Ataxia: różowe to są #!$%@?. Odjebują inbe i czymprędzej dzwonią do mamusi i koleżanek pożalić się, a te oczywiście są jak woda na młyn #!$%@?. Ale mnie #!$%@?ł ten post musze się przejść.
  • Odpowiedz
Mireczki z #prawo - jak ugryzc rozwód zeby ta karyna nie zostawiła go w skarpetach i z orzeczeniem o winie?


@Ataxia: nagrywac kazdą rozmowe od tej chwili i ważyc kazde słowo. Najlepiej do razu uderzy na konsultacje do dobrego prawnika by ustalic taktyke
Dziewcze nie zawacha sie kłamać, manipulować itd itp, by wyrwać z jego kasy ile tylko się da.
  • Odpowiedz