Wpis z mikrobloga

@k1fl0w: tak się właśnie zastanawiam w jakim celu on pali te książki? Myśli, że to coś mu da? Naziści przynajmniej mogli mieć pewność, że spalą wszystkie egzemplarze niepożądanych dzieł, a ich obywatele nie będą potajemnie czytać ich w jakimś internecie. A on? Chyba faktycznie wybudził się z jakiejś hibernacji po 100 latach i nie wie w jakich czasach obecnie żyje ¯\_(ツ)_/¯
Powiem szczerze, że dawno nie czułem aż tak totalnego, bezkresnego wstydu za własny kraj. #!$%@? z polityką czy jak się kompromitujemy przy piłce – nie my jedni przecież. Ale tutaj to naprawdę... jak czytałem zapowiedzi, to myślałem, że jakaś latynoska, afrykańska albo postsowiecka dziura, gdzie psy dupami szczekają. A tu... Gdańsk. Po prostu brak słów. Ja rozumiem, że można być religijnym, że można drzeć szaty o aborcję, wietrzyć zagładę moralną w gejach
No #!$%@? aż się musiałem zalogować tu. Przez takie #!$%@? akcje wyborcy PiS będą ostro #!$%@? w dupsko a lewacka propaganda niestety zdobywa strategiczną przewagę przez takie #!$%@? ruchy kościoła katolickiego który i tak traci a przez to stracą ci wszyscy, którzy są bardziej konserwatywni niż liberalni. No ale #!$%@?. Świat #!$%@? do przodu i najwyraźniej LGBT+ wejdzie wam szybciej pod strzechę niż się wszystkim wydaje... Wasze dzieci wam ją przyniosą razem
@k1fl0w: szkoda, że zapomnieli przynieść figurek Maryjki (która póki co jest zwykłą zmarłą, tak jak inni), amuletów typu zawieszka ze św. Krzysztofem do auta, obrazków z bozią jako starcem siedzącym na chmurce

Dobrze, że nie kazali palić pisma świętego, bo tam są jakieś głupoty typu:

"Nie będziesz czynił żadnej rzeźby ani żadnego obrazu tego, co jest na niebie wysoko, ani tego, co jest na ziemi nisko, ani tego, co jest w