Wpis z mikrobloga

Naszła mnie taka rozkmina...skoro wiecie jak u nas wyglądają wybory i w ogóle wiemy że jest to porażka, to naprawdę nie uważacie że lepiej wsadzić dumę do kieszeni i zagłosować na tą całą Koalicję Europejską byle tylko pozbyć się pisu? Wiecie, platforma nie była jakaś wybitnie tragiczna u władzy wbrew temu co próbują wmawiać #4konserwy i inne odpadki umysłowe

Przyznajmy uczciwie że nikt nie ma teraz szans z pisem który ma te 5mln wyborców, a jednak system przyznawania mandatów w sejmie i senacie jest u nas patologiczny więc nawet jeśli się zdarzy że wejdzie #gwiazdowski czy #biedron to i tak niewiele to nam da, a przyczyni się do dalszego rozwalania kraju przez #socjalizm

Wątpię by nagle platforma stała się lewicowa, oni sami mówią że chcą wyje...ć 500+ i inne i postawić na pracę ludzi, więc wszelkie argumenty o 'tfu, socjaluchach' padają, zwłaszcza że wiemy że oni robią jedno a mówią drugie, więc zapewne zaraz się znajdzie klin na te całe rozdawactwo bo nie będzie im się spinał budżet jak z OFE xDDD

No ale wracając do rozkminy. Ja jestem gotowy zagłosować na KE, tylko ze względu na gospodarkę, bo nie jestem frajerem, nie mogę pozwolić by rządziła partia populistyczno socjalistczna która do tego łże publicznie że coś robi i pluje mi w twarz, a mam świadomość że oszołomy mają siłę w porównaniu do reszty

#pdk #wybory #polska #wolnosc #neuropa #bekazpisu #lgbt #pytanie
  • 92
@kulass: nie zasługujesz na złoty kolor, twoja logika opiera się na fałszywym poczuciu uczciwości a chodzi o losy gospodarki, nie wiem ile masz lat, ale jeszcze w 2008 1000zł to było bogactwo, dzisiaj to tygodniówka, ja nie chcę do tego wracać, wyobraź sobie chodzić do pracy wiedząc że zarabiasz syf
platforma przynajmniej wydała 135mld na drogi


@cotusieodjanie: Zawsze się dziwię ludzką głupotą.
Napiszę jeszcze raz co pisałem o tym wiele razy z przykładem do zobrazowania.

Drogi buduje się wiele lat zanim wyjedzie pierwsza koparka. Najpierw jest etap planowania, trzeba wyznaczyć przebieg trasy, który uwzględnia potrzeby lokalnych społeczności i potrzeby ogólnokrajowe. Wziąć pod uwagę wiele czynników i wyznaczyć proponowany przebieg trasy. To zajmuje wiele czasu, kilka lat. Po wyznaczeniu trasy mamy pierwsze
@CytrynowySorbet: Tak, ale wysoki wynik PiS i PO w poprzednich wyborach w dużej mierze wynikał z tego że na oba ugrupowania głosowało wiele ludzi, którzy się z nimi nie zgadzali ale oddali swój głos na PO bo nie chcieli PiS u władzy i odwrotnie. Dopóki ludziom będzie wciskana narracja o zmarnowanym głosie to te ugrupowania będą osiągały takie wysokie wyniki. Mnie wkurza to że w Polsce wybory to jest oddawanie głosu
znam cię z innych wpisów, jesteś politycznym trollem


@cotusieodjanie: oczywiście( ͡° ͜ʖ ͡°)

co rzuca gotowymi ogólnikami


@cotusieodjanie: no właśnie nie gotowymi, ale jak chcesz. Ja z tego kraju wyjadę do normalnego jakiegoś a Ty z tym syfem zostaniesz. Twój wybór, mój w sumie też( ͡° ͜ʖ ͡°)
nie zasługujesz na złoty kolor, twoja logika opiera się na fałszywym poczuciu uczciwości


@cotusieodjanie: Przykro mi bardzo ale cenię uczciwość i nic na to nie poradzę.

a chodzi o losy gospodarki, nie wiem ile masz lat, ale jeszcze w 2008 1000zł to było bogactwo


@cotusieodjanie: Chyba sobie żartujesz, w 2008 za 1000 zł nie byłeś w stanie się samodzielnie utrzymać.

wyobraź sobie chodzić do pracy wiedząc że zarabiasz syf


@
nie można zjeść ciastka i mieć ciastka...
wy zapominacie że rozwój musi być zachowany, szkoda że u władzy nie są ludzie pokroju balcerowicza, ciekawi mnie jak szybko przybyłoby u nas ludzi z milionem złotych na koncie zwłaszcza że dziś mamy lepsze czasy
wy zapominacie że rozwój musi być zachowany, szkoda że u władzy nie są ludzie pokroju balcerowicza,


@cotusieodjanie: akurat Balcerowicz to słabiak był, kapitalizm wprowadzono u nas w grudniu 1988 ustawą Wilczka

ciekawi mnie jak szybko przybyłoby u nas ludzi z milionem złotych na koncie zwłaszcza że dziś mamy lepsze czasy


@cotusieodjanie: i chyba te lepsze czasy się zaraz skończą( ͡° ͜ʖ ͡°)