Wpis z mikrobloga

Naszła mnie taka rozkmina...skoro wiecie jak u nas wyglądają wybory i w ogóle wiemy że jest to porażka, to naprawdę nie uważacie że lepiej wsadzić dumę do kieszeni i zagłosować na tą całą Koalicję Europejską byle tylko pozbyć się pisu? Wiecie, platforma nie była jakaś wybitnie tragiczna u władzy wbrew temu co próbują wmawiać #4konserwy i inne odpadki umysłowe

Przyznajmy uczciwie że nikt nie ma teraz szans z pisem który ma te 5mln wyborców, a jednak system przyznawania mandatów w sejmie i senacie jest u nas patologiczny więc nawet jeśli się zdarzy że wejdzie #gwiazdowski czy #biedron to i tak niewiele to nam da, a przyczyni się do dalszego rozwalania kraju przez #socjalizm

Wątpię by nagle platforma stała się lewicowa, oni sami mówią że chcą wyje...ć 500+ i inne i postawić na pracę ludzi, więc wszelkie argumenty o 'tfu, socjaluchach' padają, zwłaszcza że wiemy że oni robią jedno a mówią drugie, więc zapewne zaraz się znajdzie klin na te całe rozdawactwo bo nie będzie im się spinał budżet jak z OFE xDDD

No ale wracając do rozkminy. Ja jestem gotowy zagłosować na KE, tylko ze względu na gospodarkę, bo nie jestem frajerem, nie mogę pozwolić by rządziła partia populistyczno socjalistczna która do tego łże publicznie że coś robi i pluje mi w twarz, a mam świadomość że oszołomy mają siłę w porównaniu do reszty

#pdk #wybory #polska #wolnosc #neuropa #bekazpisu #lgbt #pytanie
  • 92
w ogóle śmieszy mnie to że ciągle się zarzuca ludziom że dzięki nim pispo mają beton, a jakoś nie ma nikogo rozsądnego z siłą przebicia na kogo można by zagłosować, kiedyś to była platforma choć nie dla wielu, a dzisiaj? to nie jest nasza wina, tak samo część ludzi zlewa wybory
mam głosować na debili by nie być partyjnym trollem, mam głosować na jakieś gówno partie by beton skruszał, alternatywy nie ma, było tyle czasu na jej zorganizowanie

skończcie proszę się ośmieszać, macie logikę jak 15to latek
zresztą załóżmy że mamy 2mln głosów wśród popisu które chcą być niezależne, niech się jeszcze bardziej podzielą, partii mamy tu wbród, żelazna logika w chui

dlatego piszę o ALTERNATYWIE, musi być jedna, konkretna i zorganizowana bo inaczej wszyscy na tym tracą
nasza demokracja opiera się głównie na intelektualnym betonie, ludzie wbrew temu co chcielibyście nie myślą logicznie

dlatego potrzeba alternatywy, ale porządnej i konkretnej

nawet małe partie mają beton, a że połowa narodu nie chodzi do wyborów to mamy przeje
idź do pracy, w warszawie masz stawki takie że w tydzień wyjdzie 1000 bez dnia wolnego


@cotusieodjanie: nie chodzi mi o to, że stawki 100zł to nie może być tygodniówka. Chodzi o to, że twierdzisz, że 10 lat temu ta stawka była za miesiąc a teraz jest za jeden tydzień. 400% inflacji u nas nie było przez 10 lat. Według danych GUS od 2008 roku inflacja łącznie wyniosła 23,27%, a zatem
za platformy nie było takiej inflacji jak teraz gdzie gdyby nie promocje


@cotusieodjanie: PIS rządzi od 2015 roku
Inflacja:
2015 - deflacja na poziomie 0,9%
2016 - deflacja na poziomie 0,6% (tu już cały rok rządził pis)
2017 - już inflacja 2%
2018 - inflacja 1,6%

Widać zatem, że #!$%@? głupoty. Inflacja w ostatnich latach jest bardzo niska, a nawet dwa lata mieliśmy deflację
źródło
Naszła mnie taka rozkmina...skoro wiecie jak u nas wyglądają wybory i w ogóle wiemy że jest to porażka, to naprawdę nie uważacie że lepiej wsadzić dumę do kieszeni i zagłosować na tą całą Koalicję Europejską byle tylko pozbyć się pisu? Wiecie, platforma nie była jakaś wybitnie tragiczna u władzy wbrew temu co próbują wmawiać #4konserwy i inne odpadki umysłowe


@cotusieodjanie: Poczekaj z decyzją, jak będą wybory do Sejmu. Zobaczymy po wyborach
z tego co mi wiadomo przy naszej deflacji szansa na szybki wzrost cen była niewielka przez kolejne 10 lat, przyszedł pis i #!$%@?, jest drożej przez ich #!$%@? 500+ i inne transfery, wiem że się triggeruję ale to są ruskie w przebraniu
@cotusieodjanie: to niewiele ci wiadomo. Zobacz na źródło które podałem, tam masz statystykę GUS z inflacją na przestrzeni kilkudziesięciu lat. #!$%@? głupoty od początku i jak ktoś (ja) podaję ci twarde fakty to wychodzi jaką agitkę tu robisz poza faktami. Pis to pis tamto, a nie ma to pokrycia w faktach. Czterokrotny spadek wartości pieniądza przez 8 lat przy skumulowanej inflacji mniejszej niż 30%... widzisz w ogóle jakie są dane? Zacznij