Wpis z mikrobloga

Pokażcie mi taki sam wpis, tylko dyskutujący i wyszydzający życie seksualne faceta. Uprzedzam - nie istnieje. Niby XXI wiek, a ludzie dalej zszokowani, że laska może lubić seks. Krzywdy wam dawaniem dupy Chińczykom nie robi.
  • Odpowiedz
@norepinefryna: nie wiem czy wiesz ale życie seksualne facetów różni się od życia seksualnego kobiet. Nie ma co wyszydzać facetów ruchaczy bo jest to osiągnięcie, niedostepne dla przeciętnego mezczyzny. A danie dupy będąc kobieta to żaden achievement. Oczywiście że nie robi nikomu z Polski krzywdy a nawet postępuje dość patriotyczne bo jest szansa że zarazi genami p0lki wrogi cywilizacji zachodniej kraj. Ode mnie props.
  • Odpowiedz
@kfiatek_na_parapecie: kto tu pisze o małżeństwach? Większość komentarzy jakie widzę to wyszydzanie jej za to, że w ogóle śmiała śmieć się z kimś ruchać. Nic o tym, że ruchanie jest ok, ale nie z zajętymi osobami w związku/małżeństwie. Plus uwielbiam zwalanie winy tylko na babę, owszem, robi w #!$%@? źle sypiając z żonatym facetem, ale gdzie jest w takim razie taki sam pojazd na żonatego faceta za to, że zdradza żonę?
  • Odpowiedz