Wpis z mikrobloga

@xionacz mieszkałam z tak nieogranlrnietą laską w akademiku, że już nic mnie nie zdziwi. Zepsuła czajnik, bo próbowała w nim zagotować parówki. Tego samego dnia zepsuła zapasową grzałkę, bo próbowała nią zagotować mleko. Zdarzało się jej np. wysmarować płytki w łączniku samym cifem (bez dodania wody, po prostu oproznila butelkę) i płakać, że wszystko robi się matowe a nie czystrze. Próbowała zmywać podłogę suchym mopem, po tym jak stłukła słoik dżemu. Szok.
Kiedyś bodajże w stanach zjednoczonych kolesiówka włożyła do mikrofalówki kota i wygrała rozprawę w sądową z producentem


@CJzSanAndreas: Tak było, powtarzacie bezmyślnie mity o tych milionowych odszkodowaniach z Ameryki a większość zwykłych ludzi tam gówno dostaje, ledwo starcza na rachunki za szpital.

https://www.out-law.com/en/articles/2003/march/microwaved-poodles-mccoffee-spills--and-other-phoney-lawsuits/
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@shitty_support:

mieszkałam z tak nieogranlrnietą laską w akademiku, że już nic mnie nie zdziwi. Zepsuła czajnik, bo próbowała w nim zagotować parówki.


To jednak nie można gotować parówek w czajniku? Jakiś czas temu widziałem na YT test tego sposobu i nie było problemu.
@xionacz jak pracowałem za gówniarza w takim sklepie to była reklamacja żelazka bodajże Philips właśnie z tego powodu. Dystrybutor oddalił reklamację bo w instrukcji było jasno napisane żeby nie używać wód zapachowych. Sprawdziliśmy faktycznie tak było. Możesz sprawdzić u siebie
mieszkałam z tak nieogranlrnietą laską w akademiku, że już nic mnie nie zdziwi. Zepsuła czajnik, bo próbowała w nim zagotować parówki. Tego samego dnia zepsuła zapasową grzałkę, bo próbowała nią zagotować mleko. Zdarzało się jej np. wysmarować płytki w łączniku samym cifem (bez dodania wody, po prostu oproznila butelkę) i płakać, że wszystko robi się matowe a nie czystrze. Próbowała zmywać podłogę suchym mopem, po tym jak stłukła słoik dżemu. Szok. Mop
@Pangia Udało się jej jednak #!$%@?ć jakimś cudem ten czajnik mimo wszystko :/ Nie wiem co dokładnie zrobiła, w każdym razie po powrocie zastalam niedziałający czajnik z przypalonymi parowkami w folijkach i resztką wody w środku ¯_(ツ)_/¯
@Pangia znając jej IQ równie dobrze mogła zalać wtyczkę przy wlewaniu wody/wsadzaniu parowek i wsadzić mokrą w gniazdko. Nie wnikalam, bo odbywała się histeria, że wszystko się psuje na złość jej, a ja PATRZYŁAM NA NIĄ OSKARZYCIELSKO I POGARDLIWIE podczas gdy druga wspolokatorka próbowała jej wyjaśnić po co mamy kuchenkę gazową, i że czajnik ma gotować tylko wodę. Niestety nie udało się jej opanować odpalania kuchenki gazowej, więc w czajniku jeszcze długo
byłam świadkiem jak typ do nowiutkiego nawilżacza powietrza wlał olejki do kąpieli zmieszane z perfumami (jego "ałtorska mieszanka") i był mocno zdziwiony, że nawilżacz się zepsuł i głupi plastik sobie rozwalił