Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1938
Ech... zrobiłam dobry uczynek i żałuję. Bo przez to miałam kontakt z dwoma dość specyficznymi osobami córka lvl ok 30 i ojciec lvl 56.

Zobaczyłam zagubionego pieska i po przejrzeniu fejsbukowych grup. Było jego ogłoszenie, więc napisałam (bo telefon początkowo nie odpowiadał) i zadzwoniłam. Poprosili bym poczekała i popatrzyła na psa do ich przyjazdu. Przyjechali, nawet pomogłam im załadować, wcisneli mi wino w podziękowaniu i myślałam, że to koniec... myliłam się ()

Córka jest lekko mówiąc dziwna i mnie namawia bym się umówiła z jej ojcem. I to w bardzo obrazowy sposób pic rel ( _)

Może dodam, że sama mam 25 lat...

Po zablokowaniu dostałam po 5 min wiadomość z innego konta w podobnej tematyce ()

#patologiazewsi
Pobierz
źródło: comment_J4rsxT2xDLciBsh7EpLs3tSzbvahbeFp.jpg
  • 125
via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@Krx_S: serio #!$%@?? Pierwsze co myślisz po czytaniu takich wiadomości to czy da się taką osobę wrzucić do pierdla/ukarać? Ja rozumiem gdyby to było mocne nękanie, czy grożenie. Ale coś takiego? No bez jaj, szanujcie bardziej wolność wypowiedzi nawet takiej. Dopiero jak ignorowanie i blokowanie nic nie da i można by to nazwać nękaniem to powinno się zacząć myśleć o policji...