Wpis z mikrobloga

@LM317K w ogóle od kiedy niby zaczynają się ci staroszkolni? To pojęcie jakoś sie tak pojawiło znikąd. Numer zdobyłem dopiero teraz, gdy zrobił się ten bum taki, a tak to miałem to gdzieś no i najważniejsze, że nawet donejta nie wysłałem tym pasożytom ( ͡º ͜ʖ͡º)
@boboli90210
@acctim niekoniecznie siedziałem w community s17, bo kiedy napisałem cos kontrowersyjnego, że lajty za czasów Rafalka były słabe to dostałem od razu ostrzeżenie, że zostanę pociągnięty do odpowiedzialności karno-sadowej i generalnie oglądałem s17 bez różnych komentarzy ludzi spoza. Dopiero później poznałem wykop i to, że tutaj można podjąc jakąkolwiek merytoryczną konwersacje. No niestety, ale fb ssie i są tam same osoby, które już się nie interesują s17, a zapomnieli wyjść albo
Nie no mozna zadzwnonic do geji bozych ale normalnie pogadac a nie #!$%@? farmazony i nakrecac niepotrzebne afery
Miały być raczej żartem, ale ostatnio nowi widzowie zaczęli traktować ten podział poważnie i przypisywać sobie przynależność do którejś grupy.


@agent_bozy: @boboli90210: żartem jak żartem, używali tego od samego początku samozwańczy weterani, zazwyczaj w pełnych spiny i nadętego tonu wpisach, także trudno uznawać to za bekę. Teraz będzie odwracanie kota ogonem, że gimby wprowadzają podziały. Generalnie co jakiś czas pojawia się nowy "podział" widzów (ostatnio jakoś ucichł płacz na temat