Wpis z mikrobloga

@Melodie: pielęgnację mam obcykaną bo jestem into liquid maty od kilku lat. Głównie chodzi o to, że te GR się naprawdę ładnie zjadają (na pewno te kolory),a jeffree czy maybelline ink po paru h jakoś tak pękają i płatami złażą ( ͡° ʖ̯ ͡°) więc nie wiem czy jakaś niekompatybilna jestem czy coś. A kusi mnie ten aplikator
@mkoijmkoij: zawsze były tańsze i droższe produkty, normalne,
@mkoijmkoij: akurat w moim wypadku jeśli o kolorówkę chodzi to te droższe rzeczy się lepiej sprawdzają, albo inaczej.. mam wrazenie ze nie wymagają tak obcykanej techniki ;) Poza paroma wyjątkami oczywiście jak np pomadka z Golden Rose o której mówi @StaryZdzich, ktora i u mnie robi robotę czy tusz do rzęs z Maybelline :) ale np nigdy sie nie spotkałam z tanszymi odpowiednikami podkładu NARS Glow Sheer fundation czy cieni
@Melodie: no właśnie muszę te ABH kiedyś kupić, ale nakupiłam paletek Zoeva i teraz staram się ich używać, do takiego rozsądnego zużycia. Chociaż brakuje mi jakiegoś koloru w nich, kupiłam kiedyś Kobo over the rainbow i są spoko, ale to jeszcze nie "to" więc operuję głównie w takich nudnych brudno-beżowych odcieniach w stylu zoeva ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kwasnydeszcz: no stać, nie stać. Jak nie kupię czegoś droższego to wywalam na dużo tańszych pierdół. Wolę raz a porządnie. @Melodie: no i teraz kolor muszę wybrać. Czy wiecie czy unlocked odpowiada 07 z GR? Szukam na wiosnę fuksji z niebieskimi tonami bo ząbki ładniej wyglądają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@StaryZdzich: matte ink jesli idzie o trwalosc ale do niej trzeba peelingowac usta i nakladac tak jak agnieszka janoszka poleca. A Hudy są fajne pod katem tego jak wygladaja i trwalosci. Nie jest to jednak trwalosc mur beton jak Matte ink, ale nadal to jakosc solidna i przynajmniej wiesz za co placisz