Wpis z mikrobloga

Co się o--------a xD Do naszej szkoły przyjechał biskup i jacyś księża, więc zrobili jakieś przedstawienie, biskup powiedział parę słów do mikrofonu i nauczyciele zabrali go na poczęstunek do stołówki którą wcześniej uczniowie przygotowali na jego przybycie. Nauczyciele w---------ą teraz jakieś ciastka razem z księżami, a uczniowie zostali na sali gimnastycznej i wf-iści zamknęli drzwi na klucz żeby nie dało się wyjść, bo mówią że będziemy im przeszkadzać. I tak cała szkoła siedzi zamknięta pod kluczem jak w jakimś więzieniu xD A to technikum więc większość to dorosłe osoby. Gdzie jest moja wolność ja się pytam?
#szkola #c---------------a i trochę #bekazkatoli
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@facet_od_skrybania:

nauczyciele zabrali go na poczęstunek do stołówki którą wcześniej uczniowie przygotowali na jego przybycie. Nauczyciele w---------ą teraz jakieś ciastka razem


Powiedz jeszcze ze wy płaciliście za te ciastka. XD
  • Odpowiedz
@facet_od_skrybania: Chciałbym zauważyć, że skończona liczba techników ma dziś/w poprzednich dniach święto szkoły, w Polsce mamy skończoną liczbę biskupów (z czego spora część nie jeździ na takie imprezy bo im się nie chce), biskup też na największe zadupia nie przyjedzie. Bardzo łatwo wystalkować taką szkołę - o ile ta historia jest prawdziwa.
  • Odpowiedz
@facet_od_skrybania:
Szanowny Panie,

gdybyście byli dorosłymi i poważnymi ludźmi, to byście w takim wypadku zadzwonili do odpowiednich służb, żeby uwolniły was i ukarały personel odpowiedzialny za to. Ale jak widać, Pan i Pańscy koledzy to jeszcze dzieciaki, co nie powinny same do toalety chodzić bez pomocy rodziców.

Z poważaniem
Uczony Intelektualny
  • Odpowiedz
@uczony_intelektualny: Chyba najbardziej kulturalny użytkownik wykopu ( ͡° ͜ʖ ͡°). Chyba zadziała jakaś psychologia tłumu i każdy miał nadzieję, że akurat ktoś inny coś zrobi. Ja tam nie mam takiej odwagi cywilnej żeby nasłać policję na moją szkołę i mieć przez to pod górkę u innych nauczycieli. Ciekawe co jutro będą na to wszystko mówić nauczyciele
  • Odpowiedz