Wpis z mikrobloga

@DzielnyDzielnicowy mordo, wedlug mnie 90% winy jest twoja, ten projekt jest tak #!$%@? ze glowa mala, nawet jakby #!$%@? to idealnie od linijki to i tak ludzie tutaj nie zmieniliby zdania na temat tego jak wyglada. Fakt ze tatuazysta mogl cj doradzic cos innego, ale z 2 strony nasz klient nasz pan, jak sobie zazyczyles tak dostales, a mysle ze jak to kosztowalo 5 stow to cena jest adekwatna do robocizny. Nie
@DzielnyDzielnicowy dawno sie tak nie nasmislem jaj w tym watku typie. Mam nadzieje, ze to zarzudka i jakies fejkowe zdjecia z 4chana czy cos, bo to nie mozliwe, by zdrowy na umysle czlowiek chcial sobie wytatuowac takie cos oraz tatuazysta z 20 letnin doswiadczenien sie na to zgodzil. Cudowny zbieg, spotkanie dwoch osob bez pomyslu i umiejetnosci, co tutaj moglo pojsc nie tak. Nawet na projekcie ten napis jest nieczytelny, rozkminialem dobry
@DzielnyDzielnicowy pokaz zdjęcie z FP swiezej dziary. Czarny wbijany na blachę ma to do siebie, że może się "nie przyjąć", sam miałem kilka poprawek, bo nawet strupki podczas spania mogą odleciec z jakas częścią tuszu. No i efekt najlepiej zobaczyc po zagojeniu, poki sa te strupki (2 maks 4 tyg), to bedzie wygladalo #!$%@?.

Po drugie taki wzór jest ciezko #!$%@?, smierdzi mi tu jakims zapiciem przed albo po dziarze, ewentulanie jakims
@DzielnyDzielnicowy: powinieneś iść do jakiegoś młodszego fachmana. Wzór jest tak nieczytelny, że nawet patrząc na oryginał wszystko lata przed oczami, a co dopiero jak ma się to przenieść na skórę. Gdzieś czytałem o nowoczesnych ! kamuflażach i ponoć są oparte właśnie o geometryczne bryły z kątami (piksele), bo oko ludzkie ma problemy, żeby złożyć z nich rozpoznawalny kształt czy znaleźć jakąś prawidłowość (Pic). I pewnie dlatego wyszło, jak wyszło.
Co do
Pobierz
źródło: comment_YVlwxXmuL3LSiZ7c2hw3LlznGIhyszGQ.jpg