Wpis z mikrobloga

@DzielnyDzielnicowy co to za koleś w ogóle, podaj proszę nazwę studio.
Swoją drogą, z tego co wkleiłes później jako jego projekt sztos, to widać że 20 lat w zawodzie wcale nie daje +100 do skilla, jeśli ktoś po prostu nie umie XD typowo januszowe cieniowanie i ucinanie konturow.
Poza tym, trochę nie chce mi się wierzyć, że dałeś sobie wytatuowac coś tak nieczytelnego. I słabo też, że nie pogadałes z typem
  • Odpowiedz
@DzielnyDzielnicowy: tatuaz wyglada jak projekt, to nie tatuazysta #!$%@? tylko ty wybierajac ten prostacki klucz i jeszcze te slowo passion, krindz w #!$%@?, jak widze te klucze u ludzi to juz wiem ze pachna pomietolona koszula flanelowa i maja #!$%@? znajomego ktory gra na klawiszach, zrob se cos kreatywnego ziomek a nie te kalki
  • Odpowiedz
@DzielnyDzielnicowy Powiem Ci tak, wybrales bardzo #!$%@? projekt xd Jesli tatuazysta sie zgodzil na takie cos to tez dziwnr, ja jeszcze sie nie spotkalem ze jak przyjdr do studia z projektem to tatuazysta go nie zmieni xd przewaznie mam tak ze majac projekt oni go i tsk robia na nowo i konsultuja go ze mna xd jesli Ci sie nie podoba idz do inbego studia na poprawki i tyle
  • Odpowiedz
@DzielnyDzielnicowy jakby mi tatuażysta coś takiego #!$%@?ł to bym popłakała sie z #!$%@?. I od razu na miejscu kazalabym to naprawiać.

Dlatego zawsze patrzę jak tatuażysta robi. Jeśli widzę, że coś nie gra od razu zwracam uwagę.
  • Odpowiedz
  • 1
@DzielnyDzielnicowy typo z dupy, wygląd krzywej w projekcie oparty na błędach. Do tego napis nieczytelny. Po co się zgadzałeś na projekt który Ci się nie podobał? Ja proponuję zatatuować, tym razem może wybierając nie po taniości a kierować się jakością. W końcu to Twoje ciało, może warto wydać więcej niż 5 stówek.
  • Odpowiedz