Wpis z mikrobloga

#leagueoflegends #lec #eulcs #lcs
To jak? Jak obstawiacie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Imho:
I: FNC 3:1 VIT, SPY 3:2 SK
II: OG 3:1 G2, FNC 3:1 SPY
III: FNC 3:2 G2
IV: FNC 3:2 OG

Ale również według mnie niektóre mecze ciężko przewidzieć.

Przy FNC vs VIT mam problem czy wpisać 3:0 czy 3:2 dla pomarańczowych, dlatego wstawiam coś pomiędzy. Carry potential Cabocharda i Jizuke którego personalnie uważam za top 2 mid EU na ten moment (poza BO5 w których pickuje Taliyę 4 razy pod rząd i robi ujemne KDA XD) mogą dużo namieszać.

SPY vs SK to kwestia drużyny która zaczęła stabilnie grać i przeciągać gry do late gdzie czują się jak ryba w wodzie kontra one-man-army w postaci Selfmade. Stawiam tu na to, że jednak zgrana 5 jest lepsza niż mniej zgrana 5 z zajebistym junglerem, poza tym Xerxe nie gra jak typowy jungler więc też może jakoś zaskoczyć.

OG vs G2 to kwestia tego czy to o czym gada G2 - a mianowicie "no nie graliśmy już tak super bo mamy zaklepane 1. miejsce i przygotowujemy się do playoffów" - jest prawdą. Myślę, że poza słabszą grą drużyny ich po prostu rozgryzły, a OG z 2. miejsca ma bardzo dużo do zaprezentowania. Poza tym nie widzę jak PromisQ zastępuje MikyX'a, stąd moje 3:1 dla Astralis pod inną nazwą.

FNC vs G2 i FNC vs OG to dla mnie 3:2 i prawie-ślepy strzał. Po prostu lubię pomarańczowych, a statystyki pokazują że wspięli się na wyżyny i w drugiej połowie byli najlepszą drużyną w Europie zostawiając G2 daleko w tyle. Uważam, że stres i fakt walki FNC z Capsem może pociągnąć serię do 5 gier, a że FNC wypadało lepiej w drugiej połowie to uważam, że po prostu wygrają. W przypadku OG wydaje mi się, że będzie to dużo bardziej zacięte BO5, w którym FNC wygra z powodu większego doświadczenia i zgrania.

Zapraszam do dyskusji ( )


XkemotX - #leagueoflegends #lec #eulcs #lcs
To jak? Jak obstawiacie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Imh...

źródło: comment_8pJga0tnmkEnPx5oRRe5DhONJ5nPvPZ2.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
drużyny ich po prostu rozgryzły


@XkemotX: tak tylko przypomnę ze G2 prawie wygrało z FNC nie mając bazy przez 15 minut, grając z subem i majac bardzo ograniczony scrim time przez kilka tygodni przed tą grą

imo ludzie którzy mówią że G2 nie jest już mocną drużyną po prostu nie mają pojęcia o tym jak działa gra competitive w lola
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@vvertoi Ja nie mówię, że G2 nie jest mocne, tylko że jest słabsze niż na początku i to potwierdza zarówno wynik drugiej połowy jak statystyki. Akurat fiesta G2 vs FNC była kwestią tego, że G2 świetnie grali w bazie a FNC nie miało tanka na frontlane, a sam GP i tak nie robił obrażeń. Poza tym Wunder życiówkę grał.
G2 by nie przegrało gdyby Nemesis nie wygrał mida i nie trzymał Capsa
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@K_Feras_P Tak! W sumie chciałbym żeby SK wygrało bo SK vs FNC w BO5 powinno być bardzo ciekawe, ale jakoś czuję że SPY powinno dać na nich radę.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@K_Feras_P Z Nemesisem się zgodzę, z Bwipo już mniej. Z gównianymi teamfightami znowu napiszę, że GP i jego obrażeń praktycznie nie było, a Wunder grał życiówkę ( )

@vvertoi A to lepiej, mają czas na ogranie się z nim. Swoją drogą obstawiasz jakieś wyniki poszczególnych meczy? Jak widzisz finał?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@K_Feras_P Nie zgodziłbym się, że SoaZ jest lepszy od kogokolwiek łącznie z Bwipo z tej grupki, a samego Bwipo postawiłbym na równi z Vizi i Alpharim. Nie wiem jak mogłeś nie podać Cabocharda a wstawić Baguette ()

Moje personalne top 5 to
1. Cabo
2. Wunder
3. Vizi/Alphari/Bwipo

Gdzie Cabo jest conajmniej top 2 na dzień dzisiejszy czy tego chcesz czy nie ( ͡~ ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@senkjuseba To podobnie jak reszta. Ogólnie jeśli SK wygra na SPY to może stać się bardzo dużo dziwnych rzeczy, gdzie wejdą do półfinału albo nawet finału. Trochę się tego obawiam bo wtedy przestrzelone jest wszysyko to co sam obstawiam, ale byłoby wtedy ciekawie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@senkjuseba Też, wtedy będą chociaż emocje na SK vs FNC, a jak SK wygra to już w ogóle szał i fiesta xD

Wstawiłeś finalistów G2 i FNC, ale nie zaznaczyłeś kto wygrywa... Więc kto wygrywa? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@XkemotX: tego akurat nie wiedzą nawet najstarsi górale, oba teamy prezentują bardzo dobrze. G2 ostatnio trochę podupadło ale myślę, że poprostu dawali sobie zbyt dużo luzu, bo pierwsze miejsce i tak mieli w kieszeni. FNC wreszcie się ogarnął po stracie Ciapsa i idzie jak burza.
Teraz już sam nie wiem komu kibicować, G2 bo super eu team i polak rodak husarz, czy FNC za to co ostatnio robią na scenie EU.
  • Odpowiedz
@XkemotX: Mysle ze slaba forma G2 wynika glownie z braku scrimmow, a nie nawet braku MikyX. Osobiscie mysle, ze kazda z druzyn z puli G2 - FNC - OG moze wygrac split i czeka nas kilka rewelacyjnych serii. VIT to druzyna, w ktorej topside mapy gra powazna lige a bot czasami trolluje a czasami stompuje - nie sadze ze maja jakies realne szanse na wygrana calej ligi.

Sila druzyn wg mnie
  • Odpowiedz