Wpis z mikrobloga

Witam, planuje zakup macbook pro m1. Mam kilka pytań odnośnie zakupu u Pana Marka:
- czy na sprzęt jest wystawiana pełna faktura 23%?
- faktura jest wystawiana dopiero w momencie dostarczenia sprzętu?
Będę wdzięczny za informacje :)
@Wojti1991: ja na razie kupiłem iPhone'a i MacBooka które mają przyjść za pare miesięcy.. i czekam teraz na airpods'y max... na iphone'a mam dostać fv przy realizacji zamówienia, a przy MacBooku poprosiłem teraz i dostałem pełną FV z 23% VAT - więc możesz tak i tak :) ogólnie nie było problemu mimo że zmieniłem zdanie co do wystawienia FV przy MacBooku..
Kurcze ja mam M1 pro zamówiony ale cały czas mam jakaś chora nadzieje na pojawienie się iPhonow Pro z powrotem - wiadomo w ograniczonej liczbie i na chwile dla bywalców.

Chyba ze ktos ma do odstąpienia?
@Serafin14 mam podobnie przy czym ja szukam iPhona pro Max. Również byłbym chętny na zakup nawet z wysyłką od 30 kwietnia to chyba inna nie wchodzi w grę. Później to już faktycznie lepiej czekać na trzynastkę. @Deja_VU_000 naprawdę nie ma opcji żeby dołożyć kilka sztuk do tego zamówienia kwietniowego?
@wtch: Nie opłaci Ci się kupić na kwiecień bo jeśli nie masz jakiegoś naprawdę starego telefonu to lepiej poczekać na 13. Będzie ona wcześniej niż 12 bo ta miała opóźnienia... No i będzie dużo więcej zmian. Chyba we wrześniu powinna być konferencja odnośnie iPhone
@sstory999 starego tel nie mam, poprostu chciałbym sprawdzić czy IOS to w ogóle coś dla mnie :)
odniosłem się do tego, że jeśli konf będzie we wrześniu to czekanie i tak będzie pewnie do grudnia więc rok (od teraz) minimum podejrzewam podwarunkiem, że Pan Marek będzie miał :). teraz faktycznie 11 pro max chodzi po ok. 3800 na olx (sklepy to chyba dalej kosmos) więc podejrzewam, że 12 pro max byłby z
Oby oby - ja pilnie obserwuje cały czas i wchodzę sprawdzam jak najęty i pluje sobie w twarz ze przeoczyłem - tez nie mam nic przeciwko nawet dostawie po 30 kwietnia - tylko kurcze 256 GB iPhone Pro 12 4049 - do takiej ceny to i do właśnie września kolejnego roku niekoniecznie spadnie. Nawet wziąłbym 128 za stówkę czy dwie mniej od razu pewnie i się nie zamierzam z niczego rozmyślać -