Wpis z mikrobloga

W najbliższym czasie i ogólnie w tym miesiącu proszę się nie dziwić ze odpisuje 1, 2 razy w tygodniu , grudzień to miesiąc gdzie mam dużo pracy i po prostu nie mam czasu tutaj przebywać . Tak jak pisałem w razie pytań email lub tel.

@andytwaw: dostałem kilka sms telefonów więc na prośbę wystawiłem , na razie 7 osób które za pulsowały to nawet mniejsza połowa niż która pisała w tej
@michalk61: No gest przesunięcia ekranu jest, ale w jednym on nie pomoże - aby dosięgnąć kciukiem w lewy dolny róg ekranu :) Nie mniej dzisiaj byłem w iSpocie i doszedłem do wniosku, że aby wyważyć czy duży ekran ma więcej plusów czy minusów, trzeba go poużywać. Nigdy nie byłem przekonany do większych „Plusów”, ale jak nie spróbuję i przez kilka miesięcy nie poużywam, to nigdy nie będę wiedział, ani tym bardziej
@Karm: No i prawidłowo z tym Maxem, może się przyzwyczaisz. Dla mnie po prostu nie te gabaryty, mimo ze dłoń mam dosyć dużą - 190 cm wzrostu.

Co do MacBooka to powiem Ci, ze ja bym brał 16” spokojnie. Tez miałem takie rozkminy, bo dziewczyna ma 13” i miałem wrażenie ze 15 będzie już za duża jako taka poręczna mobilka, ale muszę przyznać ze bardzo dobrze mi się z niej korzysta.
@Darajavahus777: Przecież ten czas z Allegro + 7 dni przyjęcie z ekspedycji + 4/5 dni wysyłka - dni robocze. Na pewno śledziłeś ten wątek przed kupnem a przewijało się to tutaj wiele razy... Takiego czegoś niestety sprzedawca nie może dodać w aukcji bo je usuwają... Nie żebym był złośliwy tylko i tak wszystko jest w terminach... Ja jak kupowałem to czekałem chyba z półtora miesiąca dłużej przez koronaświra...