Wpis z mikrobloga

#gdc Nadchodzi rewolucja w graniu. Kolejna generacja konsol będzie ostatnią. Ilość zajebistych ficzerów dla devów które zapowiedziało google sprawia że #stadia momentalnie stanie się jedną z najlepszych platform do wydawania gier.

I tak wiem że #pcmasterrace #ps4 i #xboxone będą hejtować ale...zdaje mi się że miliony Azjatów #!$%@?ących na mobilkach bardziej działa na umysły devów. Stadia startuje w tym roku, pewnie pod koniec. Zapowiedziane gry? Doom Eternal, Assassin's Creed Odyssey to pewniaki. Ale skoro Ubisoft i Bethesda są niż na pokładzie a devkity trafiły do ponad setki studiów to myślę że mamy naprawdę realną konkurencję dla tradycyjnych konsol.
  • 29
Kolejna generacja konsol będzie ostatnią.


@Gert456: Wstawaj, ty już wiesz co XD

Naprawdę byłbym skłonny napisać coś podobnego gdyby pokazali KONSOLE. Wiadomo, w pierwszej chwili beka bo przecież prym od lat wiedzie Sony, MS i Nintendo... Ale przed PlayStation i Xboksem też kto inny był najlepszy
....
Ale no #!$%@? kolejna platforma strimingowa? XD
Może będzie sukces ale w swojej gałęzi rynku, elo.
@janushek Wszystko poszło w streaming - muzyka, filmy, książki częściowo też przecież.... Czemu nie gry? Stadia to pierwsza poważna platforma streamingowa - tylko Google i Microsoft ma architekturę zdolną udźwignąć streaming gier na powszechna skalę w tej chwili i to się dzieje. Czemu uważasz że ktokolwiek kupi konsole jeśli będzie mógł po prostu grać mając dobrego neta? Na wszystkim? Streaming jest z milion razy lepszy niż cokolwiek stacjonarnego co już udowodniły nam
@Kakaladze Ale co tu się ma do zgadzania jak ktoś #!$%@? głupoty o streamingu typu Input lag gdzie to nie jest od dawna problem? NVIDIA Shield nie ma tego problemu, Stadia wedle linki wyżej też nie ma tego problemu. Ogólnie to nie ma co dyskutować - streaming to przyszłość i to całkiem bliska.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Gert456: Mhm niesamowicie bliska, to wcale nie tak że poza wielkimi miastami łącza internetowe często na to nie pozwalają etc.

Nie chcę mi się na ten temat dyskutować, ale zbyt idealizujesz tą technologię.

Ps: ktoś DLA ciebie może co najwyżej "mówić" głupoty, kim ty k***a jesteś że tak traktujesz wypowiedź innej osoby w internecie (powiedziałbyś komuś tak wprost na ulicy?) jak dla mnie tu się kończy w ogóle jakakolwiek możliwość poważnej
Czemu uważasz że ktokolwiek kupi konsole jeśli będzie mógł po prostu grać mając dobrego neta? Na wszystkim? Streaming jest z milion razy lepszy niż cokolwiek stacjonarnego co już udowodniły nam muzyka i filmy.


@Gert456: aha okej, czyli striming Gugla z dnia na dzień zaora wszystkie 3 konsole bo można sobie pograć w Asasyf Odyseja i jakieś gówno gierki XD

Argument z Netflixem czy Spotify to wydaje mi się, że ludzie dalej
@Kakaladze Mieszkam na wsi w Wlkp, 400 mieszkańców, net z Inei 10gb/s za 110 zets ofercie. Do streamingu styka net 50mb/s. Polska ma ogólnie świetny internet, 100% kraju ma mieć szerokopasmowych net do 2025 więc styknie.
@Gert456 statyki za zeszły rok mówią że aż 60% zysków z rozrywki elektronicznej (gry) należy do mobilnych tytułów, więc i naturalnym krokiem jest że devi będą tam szukać swojego kawałka tortu. Zresztą wystarczy spojrzeć na reklamę Samsunga S10 gdzie grupka ludzi w "raidowej grupie bije bossa". Przyszłość gier to telefony, i czy to się komuś podoba czy nie, ona nadchodzi