Wpis z mikrobloga

@Pan_Slon: dlatego powinien być jakiś system gdzie za swoją głupotę każdy odpowiada osobno a nie że jest to rozdzielane na całe państwo. Np. Kaczyński pomyli netto z brutto i wszyscy jesteśmy do tyłu o 20 mld zł ale nie autor pomyłki. I taka odpowiedzialność zbiorowa jest za wszystko, za uchodźców, za lgbt, za kościół. Możesz być produktywny i przedsiębiorczy ale twoja praca i tak zostanie zmieszana z wodą wszystkich a zysk
  • Odpowiedz
@bucimierz: konfederatów nie przekonasz. Memcen powiedział, więc święta prawda. Nie ma sensie poświecić 10 sekund w Google na weryfikację tej beczki śmiechu z leśnych dziadków w sejmie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ewolucja_myszowatych nie rozumiem tej logiki, co ma aktywacja tabletów do zastrzegania numeru pesel?
Ja skorzystam z tej opcji z wielką chęcią.

Ostatnio albo jakiś urząd albo bank sprzedał mój numer do scamerow i teraz mam w #!$%@? telefonów z moimi milionami z bitcoinow, pesel też może ktoś bokiem puścić. A jak wiadomo banki z wielką chęcią dają lewe kredyty na obcy pesel.
  • Odpowiedz
  • 6
@bucimierz a wyjaśnili jak mencenowi działa sejmowa poczta mimo że jako nowy poseł ma nowy tablet i nie potrzebował niczyjej pomocy w aktywacji?
  • Odpowiedz
@tegie @bucimierz poza tym pewnie pijecie do tego, że cieszyński powiedział, że każde urządzenie musi być zatwierdzone przez bezpieczników z sejmu i to ma być to dementi tego, że posłowie stali w kolejce po to, żeby im ktoś, kto ma wyższy iloraz inteligencji niż oni, wpisał hasło do tabletu xDDDDDD

@Meserole nie, to ty się nabierasz na pokrętne tłumaczenie pisowskiego ministra xD
  • Odpowiedz
@Pegos: @papieska_ONUCA bo taki tablet prawdopodobnie może aktywować nawet małpa, tylko gorzej jak coś się #!$%@? i okaże się, że nie było to zrobione zgodnie z procedurami. Pracowałem w kilku miejscach gdzie do byle pierdoły trzeba było wzywać kogoś z IT, gdzie sam bym wszystko ogarnął w 5 imut, ale nie mogłem u musiałem czekać bezczynnie godzinę aż ktoś przyjdzie żeby przez chwilę poklikać.
  • Odpowiedz
@toodrunktofuck widocznie małpy są mądrzejsze od posłów. Pracuję w instytucji gdzie mamy dostęp do ściśle tajnych danych i po prostu security i IT konfiguje sprzęt, ale wszystko ustawia się samemu, a nie że jakiś gościu mi przyjdzie sprzęt aktywować xDDDDDD
  • Odpowiedz