Wpis z mikrobloga

Zamówiłam wczoraj 1500 kg betonu. Z wniesieniem na 4 piętro. Dzisiaj dzwoni do mnie nieznany numer. Oto dialog:

Kierowca: dzień dobry, kierowca z liroy merlin. Które to jest piętro?
Ja: czwarte.
K: a jest tam winda?
J: nie
K: i tyle worków na 4 piętro? Ja to będę sam wnosił!
J: no wie pan, nie wiem jak się pan ze swoim szefostwem umawiał, ale ja dodatkowo za usługę wniesienia 6 stow zapłaciłam, także tak: tyle worków na 4 piętro
K: no jakoś się wniesie...

Szlag mnie trafił. Nie dość, ze gość będzie to wnosił przez 5 godzin albo lepiej, to jeszcze pewnie umrze gdzieś po drodze. Posralo ich w tym sklepie. #liroymerlin ##!$%@?
  • 788
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 150
@Vilyen: Babka chciala wylac swoje zale na transport zorganizowany przez sklep budowlany, a w kpmentarzach sami eksperci, z ktorych kazdy stara sie zablyszczec niczym gowno w przereblu...

A my sie w tym serwisie z elektrody smiejemy... wykop in a nutshell XD
  • Odpowiedz
@Can_I_help_you: Zależy jakie, bo stropy to nawet na 20kN/m2 się projektowało, ale to magazyny ;]
Mieszkaniówka ma 1,5kN/m2 użytkowego plus warstwy podłogowe. Razem to daje mniej więcej tyle ile piszesz od 2,5 do 4 kN/m2
Natomiast tu jest mowa o całym ciężarze wylewki w pokoju ok. 1,5t rozkładając na powierzchnię 20m2 to jest ok. 75kg/m2, czyli 0,75kN/m2
  • Odpowiedz
@Mirkujacy: a ile ma dostać? Leroy bierze jedynie 600 zł od tego musi odprowadzić 23% VAT czy zostaje 488 zł. Jeżeli ma 488 zł dla pracownika to musi od tego odprowadzić pit i ZUS i inne podatki i zostaje 349 zł. Gości było dwóch więc nawet zakładając że Leroy jest instytucją charytatywna i nic na tym nie zarabia to musiałby im dać 174 zł na głowę, ale to dopiero początek
  • Odpowiedz