Wpis z mikrobloga

Wstajesz rano, widzisz news o tym jak jakiś psychol wymordował 30 niewinnych osób. Patrzysz w komentarze na Wykopie a tam plusowane są komentarze wykazujące zrozumienie, bo przecież ktoś inny zabił niewinnych w Europie, więc teraz można mordować innych niewinnych bo są tej samej religii co poprzedni zamachowiec. Jak widzę takie zezwierzęcenie prawej strony Wykopu to zastanawiam się, czy nie obudziłem się przypadkiem w '33...

#terroryzm #zamach #neuropa #4konserwy
  • 100
  • Odpowiedz
@Herubin: cóż, ludzie są sfrustrowani tym jak rządy "walczą" z terroryzmem. Społeczeństwo chce konkretnych działań, ale nie akcji w stylu malowanie kredą czy inne, podobne. Ludzie mają dość islamskich piewców pokoju, mają gdzieś, że nie wszyscy są źli - nie chcą tych ludzi w Europie i już. Spośród wielu oburzonych znajdzie się jeden lub więcej, którzy posuną się dalej - winni będą muzułmanie, bo oni w żaden sposób nie walczą z
  • Odpowiedz
@Herubin: Polscy narodowi idioci nie różnią się niczym od islamskich fundamentalistów. Co trzeba mieć w głowie żeby pochwalać taką zbrodnię, w sumie czego można się spodziewać po ludziach dla których Breivik jest bohaterem.
  • Odpowiedz
@Herubin: Z tego co czytałem to gość deklaruje się jako trochę w prawo, trochę w lewo. Poza tym zobacz sobie jaki #!$%@? potrafi robić lewicowa antifa i inne skrajne lewicowe ugrupowania. Słowo klucz: SKRAJNE. Bo każda skrajność jest zła. Świat nie jest czarno-biały, ludzie nie są lewicowi lub prawicowi. Jak dla mnie facet niczym nie różni się od islamskich terrorystów - skrajny debil który zabrnął w swoich ideach tak daleko, że
  • Odpowiedz
@tell_me_more:

just konserwy things. Nigdy nie zrozumiem, czemu konserwy nie lubią islamskich ekstremistów - w 99% spraw mają takie same zdanie.

To jest w ogóle śmieszne bo prawica zawsze najbardziej nienawidziła prawicy tylko tej zagranicznej.
  • Odpowiedz
@PreczzGlowna: a ..uj mnie obchodzą Syria i Irak - niech się tam pozabijają. Należy walczyć z islamistami w Europie, bezwzględnie wydalać każdego podejrzanego typa (radykała, wspierających radykałów) - nikt nie potrzebuje tych #!$%@?ńców.
  • Odpowiedz
Jestem umiarkowana konserwa i nie mogę patrzeć na te zbrodnie bez uczucia szoku. Nie uprawiaj polityki i podziałów. Debile są wszędzie
  • Odpowiedz