Wpis z mikrobloga

Wstajesz rano, widzisz news o tym jak jakiś psychol wymordował 30 niewinnych osób. Patrzysz w komentarze na Wykopie a tam plusowane są komentarze wykazujące zrozumienie, bo przecież ktoś inny zabił niewinnych w Europie, więc teraz można mordować innych niewinnych bo są tej samej religii co poprzedni zamachowiec. Jak widzę takie zezwierzęcenie prawej strony Wykopu to zastanawiam się, czy nie obudziłem się przypadkiem w '33...

#terroryzm #zamach #neuropa #4konserwy
  • 100
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mbwwr: Najgorsze, że to jest samonakręcająca się karuzela #!$%@?. Tu koleś morduje niewinnych muzułmanów, potem jakieś psychole po drugiej stronie w ramach "zemsty" zamordują niewinnych europejczyków.

@Herubin: Oj chłopie to działa w drugą stronę. Wpierw muzułmanie mordują wszystkich innowierców, bo w książce tak jest napisane. Potem się pojawiają Breiviki i robią rewanż
@Herubin ja nawet nie wirm czy jestem prawakiem czy lewakiem. Nie myślę o tym, nie interesuje sie tez polityka. No i kurcze, jak zobaczyłem info o tym ataku, to pierwsze to co pomyslalem, ze to ciekawe ze bialy zastrzelil mase muslimow, potem pomyslalem, ze szkoda niewinnych ludzi, ale chwilę pozniej ze tyle było tych zamachow w europie, ze taki jeden zamach na muslimow to nic takiego. Mysle, że przez to ze nas
@Herubin
Jesli chodzi ci o wpis na głównej, to przedstawia on ROZUMIENIE, w sensie przyczynowo skutkowym, co doprowadziło do tej tragedii a nie ZROZUMIENIE w sensie usprawiedliwienia i pochwalania tej zbrodni.
No ale trzeba chcieć przeczytać to co ktoś napisał a nie to co chce sie przeczytać.
@goparys: Chodzi mi o masę plusowanych komentarzy i wpisów gdzie ludzie się perfidnie cieszą z mordowania. Masz nawet screeny niektórych z nich u góry.

Tamten wpis o którym mi mówisz zresztą przypomina mi próby usprawiedliwiania zamachowców z bliskiego wschodu zrzucając winę na naloty USA.
@joyko: Nic nie odszczekam bo pieprzysz bzdury i zresztą to sam pokazałeś. Beznadziejna polityka integracyjna, czy jej brak w wielu przypadkach przyczynia się do zamachów i jej próba poprawienia jest sposobem przeciwdziałania im w przyszłości. Wypowiedź o potrzebie jej poprawy w żaden sposób nie usprawiedliwia zamachowca ani nie zrzuca winy na ofiary. To jakby mówić, że teraz krytykowanie służb, które nie przeciwdziałały zamachowi miało usprawiedliwiać jego działania.
@Herubin: Jeśli chodzi Ci o ten sam wpis o którym myślę, to moim zdaniem nie było to tłumaczenie tych zwyrodnialców tylko zwrócenie uwagi na to, że zrobił to nie bez powodu i to nie będzie ostatnie takie wydarzenie jeśli nic się nie zmieni.
@Herubin: Jeśli chodzi Ci o ten sam wpis o którym myślę, to moim zdaniem nie było to tłumaczenie tych zwyrodnialców tylko zwrócenie uwagi na to, że zrobił to nie bez powodu i to nie będzie ostatnie takie wydarzenie jeśli nic się nie zmieni.