Wpis z mikrobloga

Wstajesz rano, widzisz news o tym jak jakiś psychol wymordował 30 niewinnych osób. Patrzysz w komentarze na Wykopie a tam plusowane są komentarze wykazujące zrozumienie, bo przecież ktoś inny zabił niewinnych w Europie, więc teraz można mordować innych niewinnych bo są tej samej religii co poprzedni zamachowiec. Jak widzę takie zezwierzęcenie prawej strony Wykopu to zastanawiam się, czy nie obudziłem się przypadkiem w '33...

#terroryzm #zamach #neuropa #4konserwy
  • 100
@Herubin:

Chodzi mi o masę plusowanych komentarzy i wpisów gdzie ludzie się perfidnie cieszą z mordowania. Masz nawet screeny niektórych z nich u góry.


Trzeba mieć specyficzną hierarchię wartości skoro plusy na jakimś śmiesznym portalu są ważniejsze od rzeczywistych różnic w przemocy między chrześcijanami a islamem.
Nie widziałem żadnego komentarza który w sposób bezpośredni pochwalał czyn i miał więcej plusów niż minusów.
A nawet jeśli to biorąc pod uwagę fakt dzieciaków
@tell_me_more na telefonie w pracy ciężki znaleźć. Nie pamiętasz słów prominentów na zachodzie, mówiących o niewystarczających środkach przeznaczanych na integrację? Bo ja pamiętam.


@joyko: nie pamiętam, i podejrzewam, że ty pamiętasz je w zniekształcony sposób. Dlatego chciałbym linka, żeby móc się odnieść.
@Herubin: to sobie popatrz na zezwierzęcenie imbecyli w Polsce co są za po-pisem nowoczeną sld obywatelami rp kod razem teraz itp. I co ci ludzie odwalają w imię ich partii jednej czy drugiej. Podzial podział podział który doprowadza do szeroko pojętej nienawiści, a w konsekwencji do coraz śmielszych akcji typu kładzenie sie pod sejmem, typu morderstwo adamowicza, typu koczowanie przy tvp i tamowanie ruchu czy chociażby nazywanie marszu niepodległości marszem faszystów
@tell_me_more: Bo są dokładnie po przeciwnej stronie ;) Nie wiem czego tu nie rozumieć. Różnica to fakt, że do tej pory nie robili tego co ekstremiści. By być fair powinno się powiedzieć, że to człowiek chory psychicznie i nie był to atak na tle religijnym czy innym ideologicznym.
@tell_me_more: jak to się mówi „Jedna jaskółka wiosny nie czyni” ;) Oczywiście żeby nie było, zachowanie tego tupu z każdej ze stron jest niedopuszczalne i powinno być surowo karane.
ale moderacja nie ma zamiaru nic z tym zrobić. Tych ludzi powinni pohamować na rok/dwa lata, żeby odechciało im się odwiedzać wykop. Oni nic nie wnoszą do społeczności, a tylko robią zła markę wykopowi, ale może to ja się nie znam na marketingu


@ZaplutyKarzelReakcji: Kurde ja nie chcę ich bronić w żaden sposób, ale mam mieszane odczucia co do tego.

Sam fakt, że nie dasz takim ludziom miejsca do głoszenia swoich
@Herubin w zupełności się z Tobą zgadzam, z jednym zastrzeżeniem. To nie jest zezwierzecenie prawej strony, to jest zwyczajna głupota, brak poszanowania elementarnych zasad i praw, kompletne wyzucie z jakichkolwiek ludzkich odruchów, które występuje bez względu na stronę. Tym razem podoba się to prawakom, jak muslin wjedzie do seminarium, podobać się będzie lewakom - nie ma znaczenia strona, to po prostu mentalne bydło.
@Herubin:

Obejrzałem filmik z dźwiękiem i bez. Jedyne co mnie zastanowiło to to że ani mnie to grzeje ani ziębi, ot ekstremista eliminuje swoich wyimaginowanych wrogów w odwecie na innych ekstremistach mordujących swoich wyimaginowanych wrogów odpowiedzialnych za ich porażki. Takie czasy Tu ekstremista strzela do ludzi, tam ekstremista ucina maczetą głowę, a w Polsce ekstremista sztyletuje "osobę odpowiedzialną za jego porażki" na scenie w trakcie akcji charytatywnej.

Spływa to po mnie
@Herubin skoro nadają się na prokuratora to mam nadzieję, że porobiles screeny i wysłałeś gdzie trzeba? Czy to raczej to słynne "niech ktoś coś"...