Wpis z mikrobloga

@patrykolos: słuchaj jak isis odcieło głowy całej klasie dziewczynek w wieku 10 lat i ciała wywlekli przed kościół to mała wzmianka w telewizji o tym była , jak koleś niezrównoważony psychicznie zrobił zamach na meczet mówi o tym cały świat ,muzumanie płacą za swoje zachowanie i to jest przykre bo niewinne osoby na tym cierpią, a wracając do kuca , zrobił by zamach wiesz jaki ? w pegazusie umieścił by petarde
@paulinastarahin: Axel znowu odpirdala manianę.

To po jaką cholerę w ogóle te gry kupował i dostawał jak i tak je będzie sprzedawał?! Przecież widać, że większość z tych ogrywał, kupował i jego byli widzowie wysyłali mu te gry na siłę skoro i tak mówi, że go nie interesują, żałosne.

Martyrologia poyebanego kuca-prawicowego z Podlasia.
@SanczoPansa89: Fakt, ale niektóre gry sam kupował jak np. tego Rambo na PS3 lub GTAV (nie pamiętam czy od kogoś dostał czy sam sobie kupił) nawet niektóre katrydże do Pegazusa.

Zresztą co za różnica skąd te gry ma i z jakiego źródła pochodzą skoro te 90% to rzeczy kupione lub dane Axeliowi za darmo zwyczajne na siłę lub pod publiczkę zwłaszcza takim Brexonom czy Enterexom.

Nawet te całe donejty również są
@paulinastarahin: Gdybym prowadził podobną do Axela czy Rozkminatora działalność w zakresie gier retro to bym oczywiście na pewno był wdzięczny osobom za to, co mi dają lub przesyłają nawet jeśli są to gry, w które chciałbym oczywiście zagrać lub też takie, które niespodziewanie mogą mi przypaść do gustu lub też zainteresować nawet jeśli nie planowałem w nie zagrać.

Na szczęście nie jestem aż tak wymagającą osobą jak np. Axel, która przeciwieństwie