Wpis z mikrobloga

#rozdajo
Sposrod tych, ktorzy zaplusuja ten wpis oraz zaobreswuja profil ten #smiesznypiesek na instagramie https://www.instagram.com/bandit_goldenretriever/ wylosuje osobe, ktorej zamowie do domu pyszna pizze lub dowolna(legalna) rzecz z dowolnego polskiego sklepu internetowego do 500 zl z kosztami wysylki.

Potrzebuje uzbierac 5000 obserwujacych pieska mojej kolezanki :)

Nagroda w zaleznosci od liczby obserwujacych. Obecnie jest ich 112. Jesli przybedzie:
ponizej 1000 - pizza
1001 - 2000 - zamowienie ze sklepu do 100 zl
2001 - 3000 - do 200 zl
3001 - 4000 - do 300 zl
4001 - 5000 - do 400 zl
powyzej 5000 - do 500 zl

Licza sie osoby, ktore zaplusuja ten wpis i polubia profil na instagramie w ciagu 24h od dodania tego wpisu.

BTW Jestem autorem tej pasty a Bandit to pierwowzor Uszka z pasty. Oddajcie szacunek Banditowi i go zaobserwujcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#smiesznypiesek #psy #pies #goldenretriever #zwierzaczki #zwierzeta #wykopefekt #instagram #gownowpis #dziendobry #heheszki #humorobrazkowy
Pobierz keyah - #rozdajo 
Sposrod tych, ktorzy zaplusuja ten wpis oraz zaobreswuja profil te...
źródło: comment_EqRQ1CBTLGuTwgL3dBDtYGlgWJ7w77Px.jpg
  • 15
Wylosowany mireczek zrezygnowal z pizzy, bo nie ma mozliwosc platnosci karta w jego okolicy. Kto pierwszy z plusujacych i obserwujach profil na ig z mozliwoscia zamowienia z serwisu gdzie bede mogl zaplacic karta sie do mnie zglosi na pw ten wygrywa.