Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ale beka mirasy. Dowiedziałem się, że daleki kuzyn został właśnie tatusiem w wieku 18 lat. A jak? Otóż #p0lka (przepraszam, ale lepszego tagu nie ma) powiedziała mu, że wpadli. Więc nasz bohater stwierdził, że to w sumie fajnie i skoro tak, to można oszczędzać już na antykoncepcji. No i tym razem naprawdę wpadli, bo jak można się domyślić, pierwsza "ciąża" była urojona przez karynę. xDDD Życie zmarnowane, w miarę normalny chłopak został tatusiem z jakiąś tępą dzidą (chociaż wciąż bystrzejsza od niego).

Więc tutaj rada dla wszystkich wykopków, co nie potrafią za bardzo into życie. Jak wam karynka powie, że jest w ciąży, to zamiast radośnie oszczędzać na gumach i pakować dalej parówkę bez folijki, sami kupujecie test, potem przynosicie go do domku i dajecie wybrance kubeczek, że ma się wyjszczać i dostarczyć próbkę. I nie ma, że jej się nie chce, pojcie dotąd, aż się zachce i sami nakraplajcie złoty nektar na odpowiednie miejsce testu. Bo na allegro można kupić pozytywne testy na ciążę, moczu ciężarnej jeszcze na szczęście nie widziałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Serio myślałem, że takie numery, to tylko jakaś zapadła Polska Ź, a tu niby chłopak z normalnej rodziny, duże miasto, wykształceni. Ech.

#przegryw (mimo, że było moczone) #ciaza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 38
@AnonimoweMirkoWyznania: Czytałeś instrukcję obsługi testu ciążowego? Bo po przeczytaniu

I nie ma, że jej się nie chce, pojcie dotąd, aż się zachce i sami nakraplajcie złoty nektar na odpowiednie miejsce testu.


Stwierdzam, że nie czytałeś.
Z takiego testu by nic nie wyszło nawet gdyby laska była na prawdę w ciąży, poza tym powodzenia w używaniu testu strumieniowego z kubeczka. Do czego to doprowadzają takie mizoginistyczne urojenia. Jakbym miała mieć takie problemy
@AnonimoweMirkoWyznania: Test nie zadziała z rozcieńczonym moczem, więc tekst "pojenie aż się zachce" jest tylko wynikiem nie przeczytania instrukcji obsługi. Tu kończy się moja wypowiedź jeśli chodzi o fakty, poniżej jest tylko opinia.

Oprócz tego wyobraziłam sobie siebie komisyjnie sikającą przy moim chłopaku (bo jak sikam bez niego to mi nie wierzy, że sikam) i myślę że takie wymagania upokarzania partnerki są mizoginistyczne.
Można też pójść do lekarza by ustalić ciążę,
@MangoZjem:

imo po 2 latach juz mozna wyslac do zlobka im szybciej zaklimatyzuje sie w towarzystwie obcych ludzi i innych dzieci tym lepiej


No nie bardzo. Znając mechanizm tworzenia się więzi oraz rozwój emocjonany dziecka, nie posłałabym takiego malucha do żłobka.
@KRISSVector: wiez sie tworzy przez pierwsze dwa lata, potem oczywiscie tez ale warto wyslac dzieci do innych dzieci, zeby nie rosly na egoistow nauczone tym ze w domu sie nie musialy z nikim niczym dzielic poza tym powinny miec kontakt z rowiesnikami. poznaja wtedy swiat i jego roznorodnosc. itd. no ale zdania sa rozne a ze mnie zaden psycholog, kazdy wychowuje dzieci w inny sposob ;)