Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ale beka mirasy. Dowiedziałem się, że daleki kuzyn został właśnie tatusiem w wieku 18 lat. A jak? Otóż #p0lka (przepraszam, ale lepszego tagu nie ma) powiedziała mu, że wpadli. Więc nasz bohater stwierdził, że to w sumie fajnie i skoro tak, to można oszczędzać już na antykoncepcji. No i tym razem naprawdę wpadli, bo jak można się domyślić, pierwsza "ciąża" była urojona przez karynę. xDDD Życie zmarnowane, w miarę normalny chłopak został tatusiem z jakiąś tępą dzidą (chociaż wciąż bystrzejsza od niego).

Więc tutaj rada dla wszystkich wykopków, co nie potrafią za bardzo into życie. Jak wam karynka powie, że jest w ciąży, to zamiast radośnie oszczędzać na gumach i pakować dalej parówkę bez folijki, sami kupujecie test, potem przynosicie go do domku i dajecie wybrance kubeczek, że ma się wyjszczać i dostarczyć próbkę. I nie ma, że jej się nie chce, pojcie dotąd, aż się zachce i sami nakraplajcie złoty nektar na odpowiednie miejsce testu. Bo na allegro można kupić pozytywne testy na ciążę, moczu ciężarnej jeszcze na szczęście nie widziałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Serio myślałem, że takie numery, to tylko jakaś zapadła Polska Ź, a tu niby chłopak z normalnej rodziny, duże miasto, wykształceni. Ech.

#przegryw (mimo, że było moczone) #ciaza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 38
@BingBong: kto tu mówi o alimentach? Przeciez chyba sie nie rozstali. A dziewczyna przez te 20 lat (ok. Moze 10) jest praktycznie uziemiona i uzalezniona od faceta i panstwa. Super sprawa. A potem bedzie problem ze znalezieniem pracy bo wielka przerwa w cv...


@DzikaMrowka Jakiej pracy. Jeśli dziewczyna w tym wieku świadomie zachodzi w ciążę to nie ma zamiaru pracować. Jedno odchowa to sobie zrobi kolejne itp
@Variv: no ok, w takim razie jest na łasce i niełasce panstwa i chlopaka. Btw. 'Siedzenie z dzieckiem' to też praca ;) A do konca życia dziecka sie nie chowa.


@DzikaMrowka No jest. No może co 10 lat nowe dziecko mieć przecież. Albo i co kilka. Od 4 będzie mieć emeryturę jeszcze. Nie ma co jej współczuć - jej wybór przecież.
@Variv: wszystko moze sie zmienic ;) (np. Partia rządząca). A w pewnym momencie bedzie problem z nowymi dziećmi, bo menopauza itd.
Fakt. Jej wybór. Niemniej jednak, jest tak młoda ze pewnie nie wie co czyni :D

@BingBong: a co w tym zlego? :>
@DzikaMrowka: jak laska ma 18 lat to o ile rodzice nie sa #!$%@? to bedzie miala w nich duze wsparcie i latwiej jej bedzie pogodzic edukacje z dzieckiem no ale to juz tylko gdybanie.

Btw. Sama pracuję zawodowo, ale gdybym miala miec dziecko to chcialabym go min. 3 lata wychowywać.


@DzikaMrowka: imo po 2 latach juz mozna wyslac do zlobka im szybciej zaklimatyzuje sie w towarzystwie obcych ludzi i innych
heh: @pawel_187 mnie też chciała tak złapać moja głupia zdzira. Mieliśmy ok. 16-17 lat. Tzn. nie wiem, czy na pewno chciała żebyśmy przestali używać gum, ale chyba był to jej sposób na zatrzymanie mnie, bo coraz bardziej się od niej oddalałem. Ale tego samego dnia jak mi napisała o swoich "podejrzeniach" nie poszedłem do szkoły i od razu kupiłem teścik. I oczywiście gunwo z tego wyszło. Więc natychmiastowa ulga i od