Wpis z mikrobloga

Denerwuje mnie strasznie taki jeden przegryw z wykopu, który to użala się jakie to ma fatalne życie bo nie ma dziewczyny, a moim zdaniem jest 5/10 a jakby się postarał to wyszłoby nawet 7/10. Jak tak można bezczelnie marnować najlepsze lata życia, tyle dziewczyn chciałoby być teraz bolcowanym (np. moje koleżanki z klasy), a ten będzie rozpaczać jaki to nieszczęśliwy bo "natalka z humana nawet na niego nie spojrzy, przez karłowatość 168,5cm, polacki ryj 1/10 i zakola." Smutno sie patrzy na to bo dorosli ludzie nie umieją się dogadać, a przecież seks jest taki przyjemny. Jakby potrafili spojrzeć na siebie jako na przyjaciela, a nie na wroga, to już dawno leżeli by razem w łóżeczku i wymieniali płyny ustrojowe.


19/100
#100smutnychkoniobijcow

#przegryw #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #seks #zwiazki #p0lka
#przegryw #logikarozowychpaskow #stulejacontent
daeun - Denerwuje mnie strasznie taki jeden przegryw z wykopu, który to użala się jak...

źródło: comment_sjs4TWVOeFlUF13O0o6x0blZeuxsJnk1.jpg

Pobierz
  • 9
@daeun myślę że masz rację. Prościej się użalac nad sobą i biczować parowkami po nocy. Wszystko siedzi w glowie. Znam takiego 182cm co na oko wg kolezanek 8/10 a jak sie odezwie ze swoim weltschmerzem to spada do 2/10. Poci sie na myśl o rozmowie z kobietą i nie chce sobie pomoc. Czeka az pozna żonę. Korespondencyjnie z dostawa do domu.
Sam nigdy nie mialem problemu ze znajdywaniem partnerek. Teraz od kilku
@kiedysbylemnormalny miałem o Tobie troszkę lepsze zdanie bo na tle tych wykopowych nienawistników wydajesz się byc raczej kulturalnym chlopakiem, z dużą dozą dystansu do siebie. Tu tego dystansu troche zabrakło, wiec wnosze że dupsko zaszczypało.
@Ramox: Mówił, że nie ma problemów z rozmową z kobietami, ale żadna go nie chce. Zresztą nie każdy jest w stanie wytrzymać psychicznie fakt, że aby zwrócić uwagę dziewczyny, musiałby chyba wepchnąć głaz na szczyt góry, podczas gdy wysoki przystojniak po chwilowej znajomości znajdzie się z taką w łóżku.
@SupremeIncelman: A i owszem. Wysocy przystojniacy mają łatwiej, ale nie wszystkie kobiety muszą mieć mężczyznę 180 + . Choć tak śledzę tag p0lka. Jednakże moim zdaniem jeżeli celem w życiu staje się posiadanie kobiety to różowe to też wyczuwają. Moja różowa za wysoka nie jest 162 i uważa, że nie chciała mieć wysokiego faceta bo co miałaby stołek podstawiać, by głowę na ramieniu położyć? . A że nie jest to jedyna