Wpis z mikrobloga

@mirko_efekt: Mocno takie sobie. Mięso bardzo za słone i twarde, porcja zupełnie nie wyglądała jak na ich zdjęciach (czyt. była o wiele mniej apetyczna). Buła i dodatki spoko. Ale nikt nie bierze pastrami dla buły i dodatków.
@Lunatik: to pastrami prowadzą kolesie, których obserwuję od lat i chyba nigdy nie pojawili się dwa razy tym samym truckiem na żadnej imprezie (nie licząc tego ostatniego pastrami, no tu już może z rok się utrzymali na rynku). Zawsze coś innego mieli i nigdy to nie było dobre.

Ale też wczoraj wciągnąłem Bałkana i był miodzio. Za to te forsowane przez grubego Chingu Korean BBQ było mocno słabe.
Większość food trucków z Wrocławia więc przy tej pogodzie to żadna atrakcja. Moim zdaniem lepiej sprawdzają się zloty tematyczne jak na przykład organizowana we Wrocławiu Azja - można było spróbować kilku ciekawych dań z food trucków takich jak my'o'thai czy Akita, które pojawiają się tu rzadko. Tego typu "zloty" jak obecnie to nic specjalnego dla kogoś kto 90% dostępnych tam dań może zamówić sobie do domu z pyszne.pl.
z założenia foodtruck to budka gdzie podchodze, płące maks 15zł i ide, a teraz ja pioerdole xD

czekasz 30min, płącisz prawie 30zł i smakuje jak smakuje XDD


@Myszoskocznia: najśmieszniejsze jest to, że w budzie nie masz opłaty kilkunastu tysięcy miesięcznie za lokal, a i tak dania wciąż kosztują tyle samo co w lokalu xD kiedyś burger z budy to była smaczna alternatywa dla lokali, dzisiaj wszystkie lokale mają swoje foodtrucki i
@Myszoskocznia: jeszcze w tym chlewie obsranym gównem food trucki nie będą miały racji bytu nigdy bo nie można podjechać np pod szkole o sprzedawać kebsów gówniarzom tylko trzeba załatwiać zgody papiery sanepidy #!$%@? muje. Głupiego wózka z hot dogami nie możesz przestawiać z miejsca na miejsce co kłuci się z całą ideą food TRUCK
Pamiętam jakieś budy z hamburgerami gdzie za 5,80 dostawałem bułe wielkości głowy napchana surówka, sosem i prazona cebulką. Kotlet jakiś tam był, przy takiej cenie nie oczekujesz cudów. Wielkie niezdrowe i ma 1000 kalorii.

Teraz burgerownie udają knajpy dla bananowych korpo szczurów i loszek na szpilkach, burger jest tak samo niezdrowy ale biorą za niego 20/30 zł! No i nieczynne o 2 w nocy kiedy smakuje on najlepiej. Budy z burgerami miały
@Migajaca_dioda: chodziło o bycie pierwszym - we Wrocławiu działa co najmniej kilka firm organizujących te zloty o różnych nazwach (wrocławscy ulicożercy, streat, mood4food, itd.), i zapewne każdy walczył o tzw. "otwarcie sezonu". :) jak sobie zobaczysz, to teraz prawie co tydzień będą te "otwarcia".
Byłem w niedzielę przed 13stą, pogoda ujowa, ludzi mało.
Pastrami, a dokładniej buła o nazwie USA smakowała więcej niż dobrze. Czas oczekiwania 10min.
Próbowałem również koreańca, wersja z pikantną wieprzowiną... pyszotka omnomnom ( ͡ ͜ʖ ͡) Czas oczekiwania mniej niż 5min.
Skusiłem się również na bałkana, smakowal jak bałkan, ja lubię. Czas oczekiwania mniej niż 5min.
Nie zjadłem tego wszystkiego sam oczywiście, chociaż znam takich co by