Wpis z mikrobloga

#!$%@?, czemu polacy mają tak że muszą się #!$%@?ć z butami w życie innych?
zakaz handlu? niedziele się powinno spędzać czas z rodziną. Małżeństwa homoseksualne? chłopak dziewczyna normalna rodzina. Aborcja? nie, nawet jeśli będzie ci groziła śmierć. Ubierasz się inaczej niż ja/masz inną opinię niż ja? upokorze cię i zbesztam. #!$%@? jak ja nienawidze mentalności tego narodu
#bekazpodludzi #bekazprawakow
  • 108
@UmciaGumcia: To są głęboko zakorzenione kompleksy i cholernie trudna do wyplewienia mentalność wiejskiego chłopa (który myśli, że zawsze ma racje), bo zasoby inteligenckie niestety były nieustannie wyrzynane już od 1939r. albo i od zaborów.

Parę dni temu, gdy było bez mała ~15-16 stopni Celsjusza, targałem z auta do piwnicy koła z samochodu i w tym celu postanowiłem zdjąć bluzę - raz żeby jej nie uje*ać, dwa bo już się lało ze
@Wap30: Z tą ceną wolności jednostki niby słuszny argument, ale ja właśnie bardziej obawiam się zagrożenia wolności ze strony postępowej lewicy. Wolności słowa to oni nie lubią, bo zaraz jest mowa nienawiści, a o niektórych grupach można mówić albo dobrze albo wcale. Poza tym ja na małżeństwach homoseksualnych nie skorzystam, wolałbym np. łatwiejszy dostęp do broni, ale tego jakoś "liberalna" lewica też nie lubi