Wpis z mikrobloga

SUVy mogą mieć taki sam sens w mieście jak i w terenie
Ogólnie występuję w opozycji do SUVów i wszystkich pseudo uterenowionych samochodów, które nigdy nie zjadą z drogi asfaltowej, a ich rola ogranicza się do zapewnienia kierowcy poczucia wyższości na drodze. Wśród aut terenowych wzorem dla mnie jest Mercedes G klasa i większość Land Rowerów, bo można przebierać w zależności od potrzeb i budżetu, choć ten i tak musi być duży. Tak jest zazwyczaj, bo będąc ostatnio świadkiem pewnej sytuacji zmieniłem trochę zdanie, ale tak naprawdę nie wiem czy to wystarczy by pokochać SUVy? Co najwyżej mogę niektóre z nich polubić, a z kilkoma się zaprzyjaźnić mniej lub bardziej. Reszta pozostanie bez zmian chyba, że... No właśnie. Znajdzie się solidne uzasadnienie ich istnienia, a wszystkie aspekty, które sprawiają, że mam o nich złe zdanie zostaną wyeliminowane. Tutaj wkraczają producenci, którzy powinni słuchać klientów, ale czy Ci narzekają skoro kupują ich auta?

#motoryzacja #samochody #swiat #europa #polska #technologia #rozrywka #ciekawostki #zainteresowania #carboners #suv #teren #crossover #bmw #audi #mercedes
Karolekqqqq - SUVy mogą mieć taki sam sens w mieście jak i w terenie
Ogólnie występu...

źródło: comment_r5YE7smUWDhUcCfN6R6JjPWJWLXDG7BH.jpg

Pobierz
  • 87
Dzięki. Jestem właśnie w trakcie poszukiwania auta gdzie rozmiar ma znaczenie a dokładnie wielkość bagażnika / rozmiary zewnętrzne ;)


@yale: Ja mam ten sam przypadek - ciasne miejsce parkingowe + motocykl za samochodem + priorytet bagażnika :-)
Z doświadczenia wynikającego z przejrzenia wszystkich dostępnych samochodów świata, najlepiej w tych kategoriach wychodzą minivany typu Renault Scenic, BMW 2 Grand Tourer, Citroen C4 Picasso, itd. a następnie średnie SUVy typu KIA Sportage (
@Karolekqqqq: nie #!$%@?, sam do niedawna wolalem suva niz jakiekolwiek kombi bo wg wielu po prostu wyglada lepiej, jak masz dobry silnik to i tak jest moc, co kto lubi, jest bezpieczniej, jest poczucie bezpieczenstwa, ale czy wyzszosci? ja tam w niskim sportowym aucie mam wieksze poczucie wyzszosci niz w suvie