Wpis z mikrobloga

Halo halo potrzeba pomocy ekspertów ()

Potrzebuję autka do powiedzmy +- 50k.
Nie jestem żadnym rajdowcem i jeżdżę po mieście, więc silnik do 1.8 benzyna i napęd na przód są wporzo.
Za to chciałbym, żeby moje nowe auto miało w sobie coś sportowego - konkretnie taką stylistykę nadwozia.
Jeśli części nie będą kosztować fortuny to też się nie obrażę.

Autka, które mi się podobają i spełniają w miarę wymogi to : Audi tt 8n i nowsze, nowy civic sport (jest cudowny, ale 100k), nowe audi a1, hyundai coupe, mazda 3, e46 coupe, mazda RX-8 itd.

Reasumując : spotowy hatchback, coupe, mały sedan ze zwykłym silnikiem (ale jak będzie turbinka to nie pogardzę).

Rzućcie proszę propozycje jakiś fajnych modeli, bo tyle tego jest, że sam nie wiem w których seriach, wersjach szukać (,)

#samochody #motoryzacja #pytanie #pytaniedoeksperta #bmw #audi #honda #mechanikasamochodowa #mazda
  • 8
@DOGTOR: Spójrz na Giuliettę. Kompakt, linia nadwozia całkiem całkiem (choć bywają różne opinie), świetne prowadzenie i dobre silniki. 1.4 turbo, nie do zarżnięcia i tanie w serwisowaniu. Auto generalnie bezproblemowe i nie ma słabych punktów nie licząc wiązki tylnej klapy - ale to drobiazg.

Nie namawiam, ale podsuwam propozycję do rozważenia.
Dzięki wszystkim za odpowiedź :)
Tipo i jaguar - niestety mi nie siedzą. Jaguar ma niestety za duży silnik.
Giuletta, e92, seat - to o wiele bardziej mi się spodobały.

Sam znalazłem jeszcze Audi a3 8v, Mercedesa CLC, VW sirocco. Na pewno przejrzę jeszcze mazdy. Jakby coś jeszcze komuś wpadło do głowy to bacznie obserwuję ten post :D