Wpis z mikrobloga

ee tam sie podniecacie ze morde ma brzydka a to tylko dziecko. urosna jej c--e i bedzie gruba jak swinia guziec z afryki to bedziecie sie smiac a na razie nie wiadomo jak bedzie w przyszlosci wygladac. matka tez uroda nie grzeszy, jakas szczeke ma dziwna.

co dziwnego w tym ze jej nie pokazuje, skoro taki hejt. mnie dziwi ze jeszcze postuje skoro jest nikim, nastepna taka jak tamta k---a co ciagnela
  • Odpowiedz
@Transparentna: Nie skarżę się na to tylko nazwam to poczuciem wstydu jak wygląda jej dziecko. Inni mają inne zdanie że chroni dziecko w dodatku dalej pokazuj to dziecko tylko, że bez twarzy
  • Odpowiedz
@somskia: znam kilka osób co za młodu mieli ryj jakby ich matka z kocyka wypuściła, a potem wyrośli na normalnych ludzi. Sam mam dziewczynę która jak widziałem na zdjęciach jeszcze z gimnazjum to wyglądała jak jakaś ruda małpa (mam nadzieję, że tego nie czyta xD), a teraz śliczna ruda loszka ( ͡º ͜ʖ͡º)
Śmiałbym się jak za te kilkanaście lat wyrośnie na ładną mulatkę, aż
  • Odpowiedz
@norepinefryna: każdy lekko rozgarnięty człowiek mógł się spodziewać takiego "efektu" po przyjęciu black salami. No sorry, ale blondyna i m----n? xD ahh chciała być taka światowa ta nasza polka... oczywiście dziecka o to nie obwiniam, ale to że jest brzydkie, to po prostu stwierdzenie faktu.
  • Odpowiedz
@somskia: nie był bym taki pewny. Raczej za te kilka lat jej rówieśnicy jeszcze nie będą into memy. Więc jak nie powstaną jakieś nowe to raczej ciężko będą się mieli dokopać do tego.
W gimnazjum miałem taka młodą nauczycielkę która bodajże jak byłem w 1 klasie się przyjęła. Jak już kończyłem szkołę ktoś się dokopał do tego, że jest modelką, a tylko dlatego, że zrobiła nową sesje xD przez 2
  • Odpowiedz
@R0el : ja p------ę, serio? xD To, że jej nie pokazuje to nie znaczy, że się jej wstydzi tylko pewnie chce jej oszczędzić sławy w internecie i wyśmiewania przez stuleje z wykopów. Poza tym ona mieszka chyba na zachodzie, a nie w Polsce gfxie takich dzieci na pewno jest więcej. Poza tym jak dorośnie to ta dziewczynka może nyć o wiele atrakcyjniejsza niż białe Polki, jak większość mulatek.
  • Odpowiedz